| Description |
|---|
Discount Product Available. Big Offers U Part Wig Kinky Curly U Part Wig Human Hair 130% Density Virgin Human Hair In Stock Brazilian Middle/ Left/ Right Is_customized. Evaluate your cheap price with finest value online store. Select your promo price product with trust store Purchasing online. Doc Review : U Part Wig Kinky Curly U Part Wig Human Hair 130% Density Virgin Human Hair In Stock Brazilian Middle/ Left/ Right Is_customized Promo Price !! U Part Wig Kinky Curly U Part Wig Human Hair 130% Density Virgin Human Hair In Stock Brazilian Middle/ Left/ Right Is_customized. Order around the merchant online searching and browse recommendations. Should you be trying to findU Part Wig Kinky Curly U Part Wig Human Hair 130% Density Virgin Human Hair In Stock Brazilian Middle/ Left/ Right Is_customizedwith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on U Part Wig Kinky Curly U Part Wig Human Hair 130% Density Virgin Human Hair In Stock Brazilian Middle/ Left/ Right Is_customized Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Wig |
| Material | Human Hair |
| Brand Name | Zax |
| Density | 130% |
| Cap Size | Small,Large,Average Size,Medium |
| Net Weight | 85-225g |
| Base Material | French Lace |
| Wigs Length | Long |
| Color Type | Pure Color |
| Texture | Curly |
| Made Method | Half Machine Made & Half Hand Tied |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Model Number | FashionM2-25G121703016X |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Suitable Dying Colors | if you plan to dye the hair yourself, please choose the natural color |
| Color of Lace | light brown, medium brown, dark brown |
| is_customized | accept customized orders |
| U part side | left/right/middle |
| Cap size | Small/Medium/Large (cap size please leave me a message) |
| Wig type | U part wig none lace wig |
| Length | 8"-26" in stock |
| Hair density | 130% density (150% 180% denstity need some extra fee, message me) |
| Color | #1 #1b #2 natural black available |
| Hair texture | curly (we can make any style for u depends on pic) |
| Fast delivery | UPS DHl FedEx, about 3-5 working days |
| U part size | 2x4" (1x3", 1x4" can also be made) |
| Product Keywords |
|---|
| part wigs human hair, wig human hair, human hair,cheap part wigs human hair,high quality wig human hair, buy human hair, free shipping human hair |
