| Description |
|---|
Special Discount item Available. Great The Best 7A 4x4Free Middle 3 Part Peruvian Deep Wave Lace Closure Peruvian Virgin Hair Lace Closure Bleached Knots NoTangle. Assessment your cheap price with best worth online store. Select your discount price product with trust store Purchasing online. Content Review : The Best 7A 4x4Free Middle 3 Part Peruvian Deep Wave Lace Closure Peruvian Virgin Hair Lace Closure Bleached Knots NoTangle Special Discount Price !! The Best 7A 4x4Free Middle 3 Part Peruvian Deep Wave Lace Closure Peruvian Virgin Hair Lace Closure Bleached Knots NoTangle. Buy around the merchant on the web searching and browse customer feedback. In case you are trying to findThe Best 7A 4x4Free Middle 3 Part Peruvian Deep Wave Lace Closure Peruvian Virgin Hair Lace Closure Bleached Knots NoTanglewith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on The Best 7A 4x4Free Middle 3 Part Peruvian Deep Wave Lace Closure Peruvian Virgin Hair Lace Closure Bleached Knots NoTangle Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Closure |
| Material | Human Hair |
| Lace Size | 4" x 4" |
| Density | 130% |
| Net Weight | 25g~50g |
| Base Material | Swiss Lace |
| Color Type | Pure Color |
| Type | Lace Closure |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Color of Lace | Medium Brown |
| Texture | Deep Wave |
| Made Method | Hand Tied |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Peruvian Hair |
| Model Number | lace closure |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Hair grade | 7A |
| Free shipping lace closure | Free By Epacket To USA Need 9~15 Business Days |
| Hair Density | 130% Full Density |
| Bleached knots | Full Bleached knots |
| Baby hair | yes |
| Swiss lace size | 4"*4" |
| Hair color | Natural color can be dyed |
| Lace color | Medium Brown for black women |
| Big Discount | More than 10 pieces with DHL free shipping |
| Lace closure | Lace closure |
| Product Keywords |
|---|
| lace closure part, lace knit, lace hair closure,cheap lace closure part,high quality lace knit, buy lace hair closure, free shipping lace hair closure |
