| Description |
|---|
Cheap item Available. Best On Sale Brazilian Virgin Hair Deep Wave Lace Closure 4''x4'' Deep Wave Brazilian Hair Swiss Lace Closure Bleached Knots. Evaluate your cheap price with best price online store. Select your cheapest price product with trust store Purchasing online. Document Review : On Sale Brazilian Virgin Hair Deep Wave Lace Closure 4''x4'' Deep Wave Brazilian Hair Swiss Lace Closure Bleached Knots Best Price Price !! On Sale Brazilian Virgin Hair Deep Wave Lace Closure 4''x4'' Deep Wave Brazilian Hair Swiss Lace Closure Bleached Knots. Order around the merchant on the web searching and browse testimonies. For anyone who is trying to findOn Sale Brazilian Virgin Hair Deep Wave Lace Closure 4''x4'' Deep Wave Brazilian Hair Swiss Lace Closure Bleached Knotswith probably the most successful worth. This may be the most productive promo for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on On Sale Brazilian Virgin Hair Deep Wave Lace Closure 4''x4'' Deep Wave Brazilian Hair Swiss Lace Closure Bleached Knots Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Closure |
| Material | Human Hair |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Texture | Deep Wave |
| Color Type | Pure Color |
| Base Material | Swiss Lace |
| Color of Lace | Light Brown |
| Type | Lace Closure |
| Brand Name | mstoxic |
| Model Number | Brazilian Virgin Hair Deep Wave Lace Closure |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Density | 130% |
| Lace Size | 4" x 4" |
| Net Weight | 50g |
| Made Method | Hand Tied |
| Material Grade | Virgin Hair |
| color | pure color |
| material | human virgin hair |
| length | 8-20" |
| lace size | 4x4 |
| type | lace closure |
| style | deep wave |
| Lace Closure | Three Part / Middle Part / Free Part |
| Product Keywords |
|---|
| lace candy, lace end, lace high heels boots,cheap lace candy,high quality lace end, buy lace high heels boots, free shipping lace high heels boots |
