| Description |
|---|
Great Product Available. Big Discount 20'' 50cm Secret Fast Mega Hairpiece Extentions Extension Synthetic Hair Style Extensions Clip In Fiber Apply 33j Red Brown Color. Evaluation your cheap price with best value online store. Find your great price product with trust store Shopping online. Document Review : 20'' 50cm Secret Fast Mega Hairpiece Extentions Extension Synthetic Hair Style Extensions Clip In Fiber Apply 33j Red Brown Color Great Price !! 20'' 50cm Secret Fast Mega Hairpiece Extentions Extension Synthetic Hair Style Extensions Clip In Fiber Apply 33j Red Brown Color. Order around the merchant on the web searching and browse testimonies. In case you are trying to find20'' 50cm Secret Fast Mega Hairpiece Extentions Extension Synthetic Hair Style Extensions Clip In Fiber Apply 33j Red Brown Colorwith probably the most successful worth. This may be the most productive promo for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on 20'' 50cm Secret Fast Mega Hairpiece Extentions Extension Synthetic Hair Style Extensions Clip In Fiber Apply 33j Red Brown Color Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Material | Synthetic Hair |
| Item Type | Hair Extension |
| Style | Straight |
| Brand Name | xi.rocks |
| Hair Extension Type | Clip-In |
| Model Number | hair |
| Net Weight | 50g |
| Items per Package | 1 Piece Only |
| Hair Extension color | red brown |
| Hair Apply product code | FYWJLZ5050-33j |
| Mega Hair length | about 20 inch (50cm) |
| Synthetic Hair width | about 11 inch (28cm) |
| Material | 100% japan high temperature fiber |
| package | pvc |
| production address | Zhejiang China(Mainland) |
| hairstyle | Clip in Hair Extensions |
| Product Keywords |
|---|
| extension clip, extensions clip in, extension synthetic,cheap extension clip,high quality extensions clip in, buy extension synthetic, free shipping extension synthetic |
