| Description |
|---|
Special item Available. Special Discount 6A Virgin Peruvian Silk Base Closure Straight 4x4 Silk Lace Closure Cheap Free Part Silk Base Closure Bleached Knots. Assess your cheap price with best value online store. Choose your better price product with trust store Purchasing online. Document Review : 6A Virgin Peruvian Silk Base Closure Straight 4x4 Silk Lace Closure Cheap Free Part Silk Base Closure Bleached Knots Big SALE Price !! 6A Virgin Peruvian Silk Base Closure Straight 4x4 Silk Lace Closure Cheap Free Part Silk Base Closure Bleached Knots. Buy around the merchant online searching and browse recommendations. In case you are trying to find6A Virgin Peruvian Silk Base Closure Straight 4x4 Silk Lace Closure Cheap Free Part Silk Base Closure Bleached Knotswith probably the most successful worth. This may be the most productive promo for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on 6A Virgin Peruvian Silk Base Closure Straight 4x4 Silk Lace Closure Cheap Free Part Silk Base Closure Bleached Knots Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Closure |
| Material | Human Hair |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Model Number | silk base closure straight |
| Texture | Straight |
| Color Type | Pure Color |
| Net Weight | 30g-45g/pc |
| Base Material | Swiss Lace |
| Color of Lace | Light Brown |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Density | 130% |
| Type | Silk Base Closure |
| Lace Size | 4" x 4" |
| Brand Name | Ali Queen |
| Made Method | Hand Tied |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Length | 10"~18" silk base closure straight |
| Human Hair Type | Peruvian Silk Base Closure |
| material | human hair |
| net weight | 30g-45g/pc |
| Place of Origin | peru |
| Hair grade | 6A virgin hair Peruvian Silk Base Closure |
| Delivery time | about 3~5 working days to arrive after we ship |
| Quality | No Shedding No Tangle &Double Strong Machine Weft |
| Item Type | Hair Extension |
| is_customized | Yes |
| Product Keywords |
|---|
| products for silver hair, product generator, product logic,cheap products for silver hair,high quality product generator, buy product logic, free shipping product logic |
