| Description |
|---|
Great item Available. Big SALE 18'' 20'' 22'' 24'' 100g Fusion Hair Extensions Keratin Nail Tip U Tip Hair Extensions Human Indian Remy Hair Black Brown Blond Etc. Assessment your cheap price with greatest worth online store. Find your very best price product with trust store Buying online. Document Review : 18'' 20'' 22'' 24'' 100g Fusion Hair Extensions Keratin Nail Tip U Tip Hair Extensions Human Indian Remy Hair Black Brown Blond Etc Good Price !! 18'' 20'' 22'' 24'' 100g Fusion Hair Extensions Keratin Nail Tip U Tip Hair Extensions Human Indian Remy Hair Black Brown Blond Etc. Order around the merchant across the internet searching and browse testimonies. For anyone who is trying to find18'' 20'' 22'' 24'' 100g Fusion Hair Extensions Keratin Nail Tip U Tip Hair Extensions Human Indian Remy Hair Black Brown Blond Etcwith probably the most successful worth. This may be the most productive promo for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on 18'' 20'' 22'' 24'' 100g Fusion Hair Extensions Keratin Nail Tip U Tip Hair Extensions Human Indian Remy Hair Black Brown Blond Etc Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Hair Extension Type | Pre-Bonded |
| Material | Human Hair |
| Color Type | Pure Color |
| Unit Weight | 1g/Strand |
| Suitable Dying Colors | Darker Color Only |
| Type | Nail / U Tip |
| Brand Name | longqi hair |
| Texture | Straight |
| Net Weight | 100G/PACK |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Indian Hair |
| Material Grade | Remy Hair |
| Material | Remy Hair, Human Hair, Keratin Hair Extensions |
| Grade | 7A Virgin Hair, Keratin Fusion Hair Extension |
| Length | 18"20"22"24" Strands Of Hair |
| Style | Indian Remy Straight Hair, Fusion Hair Extensions |
| Customer Share Show | http://www.youtube.com/channel/UCe5ZAmQncLR3Rasht6jT5HQ |
| Item Type | U Tip Hair Extensions, U Tip Human Hair Extensions |
| Shipping Time | About 2-5 business days after sending out |
| Related Products | I-Tip Hair Extensions, Clip In Human Hair Extensions |
| Color | 1#,1B, 2#, 4#, 6#,12# 18#, 27#, 613# (9 Colors Available) |
| Hair Company | Longqi Hair |
| Product Keywords |
|---|
| hair leaves, remy human weave hair, remy single drawn human hair,cheap hair leaves,high quality remy human weave hair, buy remy single drawn human hair, free shipping remy single drawn human hair |
