| Description |
|---|
Big Offers Product Available. Super Deals Lace Frontal Closure 7A Brazilian Virgin Hair Body Wave Full Lace Frontal Closure 13x4 Inch Bleached Knots Body Wave Frontal. Evaluate your cheap price with best price online store. Get your cheapest price product with trust store Shopping online. Doc Review : Lace Frontal Closure 7A Brazilian Virgin Hair Body Wave Full Lace Frontal Closure 13x4 Inch Bleached Knots Body Wave Frontal Cheapest Price !! Lace Frontal Closure 7A Brazilian Virgin Hair Body Wave Full Lace Frontal Closure 13x4 Inch Bleached Knots Body Wave Frontal. Order around the merchant across the internet searching and browse recommendations. Should you be trying to findLace Frontal Closure 7A Brazilian Virgin Hair Body Wave Full Lace Frontal Closure 13x4 Inch Bleached Knots Body Wave Frontalwith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on Lace Frontal Closure 7A Brazilian Virgin Hair Body Wave Full Lace Frontal Closure 13x4 Inch Bleached Knots Body Wave Frontal Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Lace Frontal |
| Material | Human Hair |
| Lace Size | 13" x 4" |
| Density | 130% |
| Net Weight | 50g-75g |
| Base Material | Swiss Lace |
| Color Type | Pure Color |
| Type | Lace Front |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Color of Lace | Light Brown |
| Texture | Body Wave |
| Made Method | Hand Tied |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Model Number | 001 |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Brand Name | QD BOWIN |
| Color | Bleached knots & natural color 1b closure |
| Quality | Grade 7A Top Quality |
| Quality# | Best 100% Unprocessed Brazilian Virgin Hair |
| Quality### | No shedding, no tangle, no smell,Thick From Weft To End |
| Closure Type | lace frontal closure |
| Quality##### | Can be Dyed And Bleached |
| Quality###### | Last More Than 1year |
| Quality######## | No Shedding No Tangle &Double Strong Machine Weft |
| Part line | Middle Part, Three Part. Free Part body wave closure |
| is_customized | Yes |
| Product Keywords |
|---|
| lace corset prom dress, wave machine, lace canada,cheap lace corset prom dress,high quality wave machine, buy lace canada, free shipping lace canada |
