| Description |
|---|
BigSALE item Available. Best Offers Loose Wave Brazilian Virgin Hair Glueless Full Lace Human Hair Wigs For Black Women The Best Glueless Lace Front Human Hair Wigs. Evaluate your cheap price with best value online store. Find your great price product with trust store Shopping online. Article Review : Loose Wave Brazilian Virgin Hair Glueless Full Lace Human Hair Wigs For Black Women The Best Glueless Lace Front Human Hair Wigs Special Price !! Loose Wave Brazilian Virgin Hair Glueless Full Lace Human Hair Wigs For Black Women The Best Glueless Lace Front Human Hair Wigs. Pay for around the merchant across the internet searching and browse customer feedback. For anyone who is trying to findLoose Wave Brazilian Virgin Hair Glueless Full Lace Human Hair Wigs For Black Women The Best Glueless Lace Front Human Hair Wigswith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on Loose Wave Brazilian Virgin Hair Glueless Full Lace Human Hair Wigs For Black Women The Best Glueless Lace Front Human Hair Wigs Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Wig |
| Material | Human Hair |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Model Number | full lace human hair wigs |
| Cap Size | Medium |
| Color Type | Pure Color |
| Base Material | Swiss Lace |
| Brand Name | NWHUMANHC |
| Wigs Length | Long |
| Texture | Loose Wave |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Density | 130% |
| Color of Lace | Medium Brown |
| Made Method | Hand Tied |
| Net Weight | 160g~225g |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Hair Grade | 7A |
| Hair texture | exactly like the pictures |
| High quality human hair lace wigs | Human Hair Lace Wigs No Tangle No Shedding |
| Hair Length | 10"~24" in stock |
| Free shipping | Fast Delivery by DHL Free Shipping |
| Cap Size | small(circumference21-21.5inch),medium(22-22.5),large(23.5) |
| Baby Hair | Around the perimeter or without |
| Bleached Knots | Yes,So Very Natural Hairline |
| Feature | Unprocessed Human Hair Wigs |
| full lace human hair wigs | full lace human hair wigs |
| Product Keywords |
|---|
| wig factories, hair wig cap, wigs white hair,cheap wig factories,high quality hair wig cap, buy wigs white hair, free shipping wigs white hair |
