| Description |
|---|
Best Buy item Available. Original Mega Hair Capelli False Haar Extension Cheveux Aplique De Abelo In Weaving Pelucas Pelo 24 Inch 100g Flaxen Color 25 Curl. Evaluate your cheap price with finest price online store. Find your cheapest price product with trust store Buying online. Article Review : Mega Hair Capelli False Haar Extension Cheveux Aplique De Abelo In Weaving Pelucas Pelo 24 Inch 100g Flaxen Color 25 Curl Best Offers Price !! Mega Hair Capelli False Haar Extension Cheveux Aplique De Abelo In Weaving Pelucas Pelo 24 Inch 100g Flaxen Color 25 Curl. Buy around the merchant on the web searching and browse recommendations. Should you be trying to findMega Hair Capelli False Haar Extension Cheveux Aplique De Abelo In Weaving Pelucas Pelo 24 Inch 100g Flaxen Color 25 Curlwith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on Mega Hair Capelli False Haar Extension Cheveux Aplique De Abelo In Weaving Pelucas Pelo 24 Inch 100g Flaxen Color 25 Curl Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Material | Synthetic Hair |
| Item Type | Hair Extension |
| Items per Package | 1 Piece Only |
| Hair Extension Type | Weaving |
| Brand Name | xi.rocks |
| Net Weight | 100g |
| Style | Curly |
| Model Number | capelli |
| color | flaxen |
| cabelo material | high temperature fiber |
| hair weaving product code | syysj10060-25 |
| curl length | about 20 inch (50cm) |
| straightened length | about 24 inch (60cm) |
| extension width | about 11 inch (28cm) |
| packaging materials | pvc |
| items per package | 1 pieces only |
| place of origin | zhejiang china(mainland) |
| is_customized | yes |
| Product Keywords |
|---|
| mega hair, extension cheveux, haar extension,cheap mega hair,high quality extension cheveux, buy haar extension, free shipping haar extension |
