| Description |
|---|
Best Offers item Available. SALE Brazilian Virgin Hair Straight Weave Single 1pc Bundle Human Hair Weave 100g Virgin Straight Hair Brazilian Hair Weft Extension. Evaluate your cheap price with best worth online store. Select your very best price product with trust store Purchasing online. Document Review : Brazilian Virgin Hair Straight Weave Single 1pc Bundle Human Hair Weave 100g Virgin Straight Hair Brazilian Hair Weft Extension Cheap Price !! Brazilian Virgin Hair Straight Weave Single 1pc Bundle Human Hair Weave 100g Virgin Straight Hair Brazilian Hair Weft Extension. Order around the merchant across the internet searching and browse recommendations. In case you are trying to findBrazilian Virgin Hair Straight Weave Single 1pc Bundle Human Hair Weave 100g Virgin Straight Hair Brazilian Hair Weft Extensionwith probably the most successful worth. This may be the most productive promo for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on Brazilian Virgin Hair Straight Weave Single 1pc Bundle Human Hair Weave 100g Virgin Straight Hair Brazilian Hair Weft Extension Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Hair Extension Type | Weaving |
| Material | Human Hair |
| Color Type | Pure Color |
| Items per Package | 1 Piece Only |
| Unit Weight | 100g(+/-5g)/piece |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Texture | Straight |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Net Weight | 100g |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Chemical Processing | None |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Brazilian Hair Weave length | 8-30inch Brazilian Virgin Hair straight weave |
| Grade 7a weave hair | 7A Grade Brazilian Human Hair Weave single Bundle |
| Human hair weave color | Natural Color Brazilian Hair Bundles straight |
| Remy hair weave weight | 100g/bundle Brazilian Hair, Virgin Human Hair Extension |
| Virgin hair straight weave | Brazilian Virgin Hair, Human Hair Weave, Hair Weft |
| Virgin hair remy | Brazilian Virgin Hair, Human Hair Weave, Hair Weft |
| Brazilian remy hair texture | Brazilian Virgin Hair straight weave |
| Human hair weave | Brazilian virgin hair weave straight single bundle |
| Remi velvet hair | virgin remy hair king hair products |
| Net Weight | 100g |
| Product Keywords |
|---|
| weft hair extension, hair extensions without glue, hair conditioner damaged hair,cheap weft hair extension,high quality hair extensions without glue, buy hair conditioner damaged hair, free shipping hair conditioner damaged hair |
