| Description |
|---|
Best Price Product Available. Special Peruvian 360 Lace Frontal Closure 7A Lace Frontals With Baby Hair Piece Body Wave Lace Band Full Frontal Lace Closure. Overview your cheap price with best price online store. Get your promo price product with trust store Buying online. Article Review : Peruvian 360 Lace Frontal Closure 7A Lace Frontals With Baby Hair Piece Body Wave Lace Band Full Frontal Lace Closure SALE Price !! Peruvian 360 Lace Frontal Closure 7A Lace Frontals With Baby Hair Piece Body Wave Lace Band Full Frontal Lace Closure. Pay for around the merchant online searching and browse customer feedback. For anyone who is trying to findPeruvian 360 Lace Frontal Closure 7A Lace Frontals With Baby Hair Piece Body Wave Lace Band Full Frontal Lace Closurewith probably the most successful worth. This may be the most productive promo for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on Peruvian 360 Lace Frontal Closure 7A Lace Frontals With Baby Hair Piece Body Wave Lace Band Full Frontal Lace Closure Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Lace Frontal |
| Material | Human Hair |
| Brand Name | SunnyQueen |
| Density | 120% |
| Net Weight | 75-135g/pc |
| Base Material | French Lace |
| Color Type | Pure Color |
| Type | Lace Front |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Color of Lace | Medium Brown |
| Texture | Body Wave |
| Made Method | Hand Tied |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Peruvian Hair |
| Model Number | lace frontal |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Lace Size | 360 Circular Frontal |
| Lace Size | 22x4x2 |
| Hair Grade | 7A Grade peruvian Virgin Hair |
| Hair Length | 10"-20" In Stock |
| Lace Color | Medium Brown |
| Quality | 360 Lace Frontal Closure With Baby Hair |
| Density | 120% |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Quantity | No Shedding No Tangle |
| Lace type | free part,middle part,3 way part available |
| shipping | DHL 3-5 working days delivery |
| Product Keywords |
|---|
| lace wig frontal, lace favours, lace up corset wedding dress,cheap lace wig frontal,high quality lace favours, buy lace up corset wedding dress, free shipping lace up corset wedding dress |
