| Description |
|---|
Best Buy Product Available. Best Buy Straight Brazilian Hair Closure Virgin Hair Lace Closure 4x4 Aliexpress Yvonne Human Hair Products Natural Color 1B. Overview your cheap price with best worth online store. Choose your better price product with trust store Purchasing online. Document Review : Straight Brazilian Hair Closure Virgin Hair Lace Closure 4x4 Aliexpress Yvonne Human Hair Products Natural Color 1B Discount Price !! Straight Brazilian Hair Closure Virgin Hair Lace Closure 4x4 Aliexpress Yvonne Human Hair Products Natural Color 1B. Buy around the merchant on the web searching and browse testimonies. In case you are trying to findStraight Brazilian Hair Closure Virgin Hair Lace Closure 4x4 Aliexpress Yvonne Human Hair Products Natural Color 1Bwith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on Straight Brazilian Hair Closure Virgin Hair Lace Closure 4x4 Aliexpress Yvonne Human Hair Products Natural Color 1B Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Closure |
| Material | Human Hair |
| Lace Size | 4" x 4" |
| Brand Name | YVONNE |
| Density | 120% |
| Net Weight | 30g-55g/pcs |
| Base Material | Swiss Lace |
| Color Type | Pure Color |
| Type | Lace Closure |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Color of Lace | Dark Brown |
| Texture | Straight |
| Made Method | Hand Tied |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Model Number | HL3-TC44-BH5A-NS |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Hair Color | Natural Color (#1B) |
| Hair Grade | Grade 5A |
| Avaliable Length | 10"/12"/14"/16"/18"/20" |
| is_customized | Yes |
| Product Keywords |
|---|
| straight brazilian hair closure, hair closure, brazilian hair closure,cheap straight brazilian hair closure,high quality hair closure, buy brazilian hair closure, free shipping brazilian hair closure |
