| Description |
|---|
BigSALE item Available. Cheap 1 Pc Cheap Brazilian Deep Wave Virgin Hair Bundles 7a Deep Wave Unprocessed Wet And Wavy Virgin Hair Deep Wave Human Hair. Evaluation your cheap price with finest worth online store. Choose your discount price product with trust store Purchasing online. Content Review : 1 Pc Cheap Brazilian Deep Wave Virgin Hair Bundles 7a Deep Wave Unprocessed Wet And Wavy Virgin Hair Deep Wave Human Hair Buy Price !! 1 Pc Cheap Brazilian Deep Wave Virgin Hair Bundles 7a Deep Wave Unprocessed Wet And Wavy Virgin Hair Deep Wave Human Hair. Pay for around the merchant across the internet searching and browse testimonies. Should you be trying to find1 Pc Cheap Brazilian Deep Wave Virgin Hair Bundles 7a Deep Wave Unprocessed Wet And Wavy Virgin Hair Deep Wave Human Hairwith probably the most successful worth. This may be the most productive promo for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on 1 Pc Cheap Brazilian Deep Wave Virgin Hair Bundles 7a Deep Wave Unprocessed Wet And Wavy Virgin Hair Deep Wave Human Hair Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Hair Extension Type | Weaving |
| Material | Human Hair |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Chemical Processing | None |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Texture | Deep Wave |
| Color Type | Pure Color |
| Brand Name | SIYO |
| Unit Weight | 100g(+/-5g)/piece |
| Items per Package | 1 Piece Only |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Net Weight | 100g±5g |
| Material: | 100% virgin human hair, brazilian virgin hair |
| Color: | Natural color, can be dyed, bleached or permed |
| Related hair extension style: | Body wave/silky straight/loose wave/deep wave/water wave/jerry curly |
| Item per package: | 3pcs/lot 4pcs/lot 5pcs/lot 2pcs/lot 1pc/lot 10 pcs/lot |
| Human hair type: | Brazilian/Peruvian/Malaysian/Indian/Mongolian virgin hair |
| Length avaliable: | 8" 10" 12" 14" 16" 18" 20" 22" 24" 26" 28" 30" inch |
| Shipping method: | Fast DHL or USPS free shipping, 3-5 working days to U.S.A |
| Quality: | Soft, shedding and tangle free, double strong machine weft |
| Hair Quality: | No smell, thick from weft to end |
| Style: | brazilian virgin hair deep curly |
| Product Keywords |
|---|
| deep wave, deep wave brazilian hair, wave,cheap deep wave,high quality deep wave brazilian hair, buy wave, free shipping wave |
