| Description |
|---|
Best Match Product Available. Buy 24''(60cm)7pcs Set 115g 125g 17 Colors Long Straight Synthetic Hair Clip In On Hair Extensions. Evaluation your cheap price with best price online store. Select your better price product with trust store Purchasing online. Doc Review : 24''(60cm)7pcs Set 115g 125g 17 Colors Long Straight Synthetic Hair Clip In On Hair Extensions Cheap Price !! 24''(60cm)7pcs Set 115g 125g 17 Colors Long Straight Synthetic Hair Clip In On Hair Extensions. Pay for around the merchant on the web searching and browse testimonies. For anyone who is trying to find24''(60cm)7pcs Set 115g 125g 17 Colors Long Straight Synthetic Hair Clip In On Hair Extensionswith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on 24''(60cm)7pcs Set 115g 125g 17 Colors Long Straight Synthetic Hair Clip In On Hair Extensions Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Material | Synthetic Hair |
| Item Type | Hair Extension |
| Net Weight | 120g+-5g |
| Style | Straight |
| Hair Extension Type | Clip-In |
| Items per Package | 7 Pieces/lot |
| Brand Name | ZZHAIR |
| Model Number | 7 pcs set |
| Hair Extension Type | Clip-In |
| Style | Silky Straight |
| Length | 24" 60cm |
| Human Hair Type | Synthetic hair |
| Weight | 120g+-5g |
| Place of Origin | Zhejiang, China (Mainland) |
| is_customized | Yes |
| Product Keywords |
|---|
| clip in brazilian hair, hair clip wedding, clip camera,cheap clip in brazilian hair,high quality hair clip wedding, buy clip camera, free shipping clip camera |
