| Description |
|---|
Special Discount Product Available. Discount Cheap Straight Virgin Brazilian Hair Natural Color Human Hair Extensions Brazilian Virgin Hair Straight Weave Single Bundle. Assessment your cheap price with finest price online store. Select your great price product with trust store Purchasing online. Document Review : Cheap Straight Virgin Brazilian Hair Natural Color Human Hair Extensions Brazilian Virgin Hair Straight Weave Single Bundle Cheap Price !! Cheap Straight Virgin Brazilian Hair Natural Color Human Hair Extensions Brazilian Virgin Hair Straight Weave Single Bundle. Order around the merchant across the internet searching and browse recommendations. For anyone who is trying to findCheap Straight Virgin Brazilian Hair Natural Color Human Hair Extensions Brazilian Virgin Hair Straight Weave Single Bundlewith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on Cheap Straight Virgin Brazilian Hair Natural Color Human Hair Extensions Brazilian Virgin Hair Straight Weave Single Bundle Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Hair Extension Type | Weaving |
| Material | Human Hair |
| Color Type | Pure Color |
| Items per Package | 1 Piece Only |
| Unit Weight | 100g(+/-5g)/piece |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Texture | Straight |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Net Weight | 100g |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Chemical Processing | None |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Length | 12"~26" |
| Texture | Brazilian straight weave bundles |
| Color | natural color unprocessed |
| Weight | 100g/pc |
| Advantage | custom any color accept |
| Hair type | 100% Brazilian virgin hair straight weave |
| weave hair grade | 5A quality virgin hair |
| Machine weft | OEM acceptable in different color |
| Remi velvet hair | virgin remy hair last a long time |
| Net Weight | 100g |
| Product Keywords |
|---|
| hair plum, hair extension, hair straig,cheap hair plum,high quality hair extension, buy hair straig, free shipping hair straig |
