| Description |
|---|
Best Product Available. Discount 7A Grade 4x4 Brazilian Closure Virgin Bleached Konts Human Virgin Hair Body Wave Lace Closure Bleach Knot Middle/Free Part. Assess your cheap price with finest worth online store. Find your promo price product with trust store Purchasing online. Doc Review : 7A Grade 4x4 Brazilian Closure Virgin Bleached Konts Human Virgin Hair Body Wave Lace Closure Bleach Knot Middle/Free Part Buy Price !! 7A Grade 4x4 Brazilian Closure Virgin Bleached Konts Human Virgin Hair Body Wave Lace Closure Bleach Knot Middle/Free Part. Buy around the merchant online searching and browse recommendations. For anyone who is trying to find7A Grade 4x4 Brazilian Closure Virgin Bleached Konts Human Virgin Hair Body Wave Lace Closure Bleach Knot Middle/Free Partwith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on 7A Grade 4x4 Brazilian Closure Virgin Bleached Konts Human Virgin Hair Body Wave Lace Closure Bleach Knot Middle/Free Part Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Closure |
| Material | Human Hair |
| Lace Size | 4" x 4" |
| Brand Name | Slove Rosa |
| Density | 130% |
| Net Weight | 30g-50g |
| Base Material | Swiss Lace |
| Color Type | Pure Color |
| Type | Lace Closure |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Color of Lace | Dark Brown |
| Texture | Body Wave |
| Made Method | Hand Tied |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Model Number | slove hair closure |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Material | Brazilian/peruvian/malaysian/mongolian/Cambodian/Brazillian/Peruvian |
| Other 8A material | Eurasian/Indian/Italian unprocessed 100%human virgin hair |
| Color | Natural #1b 2 4 6 613 blonde ombre jet black remy with baby hair bangs |
| Parts | Hairline Free Middle Three side 3 part lace front bleached konts |
| Lace size | 4x4 5x5 13x4 3.5 x4 Swiss lace Medium Dark Brown Light Transparent |
| Popular style | body wave,straight,loose,kinky curly silky based clip in closure wig |
| Other style | deep wave hair water wave wet and wavy yaki lace closure silk base |
| Quality | 6A 7A 8A Indian best top closures romance peerless sales and full ends |
| Shipping | DHL fast free shipping 12 14 16 18 20 22 24 inch piece/lot in stock |
| Wholesale Business Contact | Rita Whatsapp:+86 185 6276 7523 |
| Product Keywords |
|---|
| closures c, closure part, closure,cheap closures c,high quality closure part, buy closure, free shipping closure |
