| Description |
|---|
BigSALE Product Available. Best Price 7A Grade Brazilian Body Wave Closure Bleached Knots Free/Middle/3 Part Lace Closure With Baby Hair Can Be Dyed No Tangle No Shed. Overview your cheap price with finest value online store. Select your very best price product with trust store Shopping online. Doc Review : 7A Grade Brazilian Body Wave Closure Bleached Knots Free/Middle/3 Part Lace Closure With Baby Hair Can Be Dyed No Tangle No Shed Hot Price !! 7A Grade Brazilian Body Wave Closure Bleached Knots Free/Middle/3 Part Lace Closure With Baby Hair Can Be Dyed No Tangle No Shed. Buy around the merchant online searching and browse customer feedback. Should you be trying to find7A Grade Brazilian Body Wave Closure Bleached Knots Free/Middle/3 Part Lace Closure With Baby Hair Can Be Dyed No Tangle No Shedwith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on 7A Grade Brazilian Body Wave Closure Bleached Knots Free/Middle/3 Part Lace Closure With Baby Hair Can Be Dyed No Tangle No Shed Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Closure |
| Material | Human Hair |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Color Type | Pure Color |
| Base Material | Swiss Lace |
| Type | Lace Closure |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Density | 130% |
| Lace Size | 4" x 4" |
| Net Weight | 25g~50g |
| Model Number | brazilian body wave closure |
| Color of Lace | Medium Brown |
| Made Method | Hand Tied |
| Texture | Body Wave |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Part design | free part middle part 3 part side part lace closures |
| Hair grade | 7A |
| Hair Density | 130% Full Density |
| Bleached knots | Full Bleached knots |
| Baby hair | yes |
| free shipping lace closure | Free By Epacket To USA Need 5~15 Business Days |
| Hair color | Natural color 1B#, can be dyed |
| Lace color | Medium Brown for black women |
| Big Discount | More than 10 pieces with DHL free shipping |
| brazilian body wave closure | brazilian body wave closure |
| Product Keywords |
|---|
| lace hair closure, closure hair, lace wedding dresses vintage,cheap lace hair closure,high quality closure hair, buy lace wedding dresses vintage, free shipping lace wedding dresses vintage |
