| Description |
|---|
Buy Product Available. Cheap 7A Brazilian Lace Closure 4x4 Straight Hair Closure Human Hair Closure Bleached Knot Free Middle 3 Part Closure. Evaluation your cheap price with greatest price online store. Choose your cheapest price product with trust store Buying online. Article Review : 7A Brazilian Lace Closure 4x4 Straight Hair Closure Human Hair Closure Bleached Knot Free Middle 3 Part Closure Cheap Price !! 7A Brazilian Lace Closure 4x4 Straight Hair Closure Human Hair Closure Bleached Knot Free Middle 3 Part Closure. Order around the merchant online searching and browse testimonies. In case you are trying to find7A Brazilian Lace Closure 4x4 Straight Hair Closure Human Hair Closure Bleached Knot Free Middle 3 Part Closurewith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on 7A Brazilian Lace Closure 4x4 Straight Hair Closure Human Hair Closure Bleached Knot Free Middle 3 Part Closure Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Closure |
| Material | Human Hair |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Net Weight | 30g~50g |
| Texture | Straight |
| Brand Name | NAFY |
| Color Type | Pure Color |
| Base Material | Swiss Lace |
| Type | Lace Closure |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Density | 130% |
| Lace Size | 4" x 4" |
| Color of Lace | Medium Brown |
| Model Number | straight hair lace closure |
| Made Method | Hand Tied |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Hair Material | 100% Brazilian Virgin Hair Closure |
| Hair Texture | Brazilian straight Hair Closure |
| Hair Type | Brazilian Lace Closure |
| Technology | Lace Closure Bleached Knots |
| Quality | Unprocessed Brazilian Virgin Hair |
| Length | 10"12"14"16"18"20" Hair Weave Closures |
| Closure styles | 3 Part Closure, Free Part Closure, Middle Part Closure |
| Hair Quality | Very Soft, No Smell,No Shedding, No Tangle |
| Related Hair Type | Malaysian Virgin Hair Lace Closure, Peruvian Virgin Hair Lace Closure |
| Delivery | About 15-30 Business Days Arrived |
| Product Keywords |
|---|
| lace closure wig, closure manufacturers, lace closure top piece,cheap lace closure wig,high quality closure manufacturers, buy lace closure top piece, free shipping lace closure top piece |
