| Description |
|---|
Special item Available. Best Match Straight 24inch 80g Secret Flip On Hair Halo Extensions Haar Synthetic Weaving Style Hairpiece Mega Fast Ticking Black 1bj Color. Evaluation your cheap price with greatest value online store. Select your very best price product with trust store Buying online. Content Review : Straight 24inch 80g Secret Flip On Hair Halo Extensions Haar Synthetic Weaving Style Hairpiece Mega Fast Ticking Black 1bj Color Good Price !! Straight 24inch 80g Secret Flip On Hair Halo Extensions Haar Synthetic Weaving Style Hairpiece Mega Fast Ticking Black 1bj Color. Pay for around the merchant across the internet searching and browse recommendations. Should you be trying to findStraight 24inch 80g Secret Flip On Hair Halo Extensions Haar Synthetic Weaving Style Hairpiece Mega Fast Ticking Black 1bj Colorwith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on Straight 24inch 80g Secret Flip On Hair Halo Extensions Haar Synthetic Weaving Style Hairpiece Mega Fast Ticking Black 1bj Color Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Material | Synthetic Hair |
| Item Type | Hair Extension |
| Style | Straight |
| Brand Name | xi.rocks |
| Net Weight | 80g |
| Model Number | Hair Extension |
| Hair Extension Type | Weaving |
| Items per Package | 1 Piece Only |
| Hair color | Black |
| Hair Extensions product code | FYYSZ8060-1bj |
| Mage Hair length | about 24 inch (60cm) |
| Hairpiece width | about 11 inch (28cm) |
| Synthetic Hair Material | 100% japan high temperature fiber |
| Ticking Hair package | pvc |
| production address | Zhejiang China(Mainland) |
| Hairstyle | Halo |
| Product Keywords |
|---|
| on hair, hair extension secret, black hairpieces,cheap on hair,high quality hair extension secret, buy black hairpieces, free shipping black hairpieces |
