| Description |
|---|
BigSALE Product Available. Best Price H.P.W. Hair Beads 5.0mm 1000pcs Silicone Micro Rings Locks Links Beads For Hair Extensions Tools Kits 10 Colors Available. Overview your cheap price with finest value online store. Select your very best price product with trust store Shopping online. Doc Review : H.P.W. Hair Beads 5.0mm 1000pcs Silicone Micro Rings Locks Links Beads For Hair Extensions Tools Kits 10 Colors Available Hot Price !! H.P.W. Hair Beads 5.0mm 1000pcs Silicone Micro Rings Locks Links Beads For Hair Extensions Tools Kits 10 Colors Available. Buy around the merchant online searching and browse customer feedback. Should you be trying to findH.P.W. Hair Beads 5.0mm 1000pcs Silicone Micro Rings Locks Links Beads For Hair Extensions Tools Kits 10 Colors Availablewith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on H.P.W. Hair Beads 5.0mm 1000pcs Silicone Micro Rings Locks Links Beads For Hair Extensions Tools Kits 10 Colors Available Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Links, Rings & Tubes |
| Material | Silicone Micro Ring |
| Brand Name | LOOF |
| Quantity | 1000pieces/bag/color |
| Model Number | 50*30*30 |
| Size | 5.0*3.0*3.0mm |
| Net Weight | 92g/jar |
| Type | hair beads |
| Color | 11 colors |
| Size | 5.0*3.0*3.0mm |
| Product Keywords |
|---|
| tube bra, ring hat, ring profile,cheap tube bra,high quality ring hat, buy ring profile, free shipping ring profile |
