| Description |
|---|
Good item Available. Super Deals Natural Color 4x4 Lace Top Closure 7A Human Virgin Hair Brazilian Body Wave Free/Middle 3 Part Closure 10'' Gold Faith. Assessment your cheap price with greatest price online store. Find your promo price product with trust store Purchasing online. Doc Review : Natural Color 4x4 Lace Top Closure 7A Human Virgin Hair Brazilian Body Wave Free/Middle 3 Part Closure 10'' Gold Faith Super Deals Price !! Natural Color 4x4 Lace Top Closure 7A Human Virgin Hair Brazilian Body Wave Free/Middle 3 Part Closure 10'' Gold Faith. Pay for around the merchant online searching and browse testimonies. For anyone who is trying to findNatural Color 4x4 Lace Top Closure 7A Human Virgin Hair Brazilian Body Wave Free/Middle 3 Part Closure 10'' Gold Faithwith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on Natural Color 4x4 Lace Top Closure 7A Human Virgin Hair Brazilian Body Wave Free/Middle 3 Part Closure 10'' Gold Faith Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Material | Human Hair |
| Color Type | Pure Color |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Texture | Body Wave |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Chemical Processing | None |
| Model Number | Transpartent Wavy closure |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Packaging | 1 piece |
| Net Weight | 30-42g |
| Item Type | Body Wave Transpartent Lace Closure |
| Material | 100% Brazilian virgin 7A grade hair |
| Color | Natural black,can be dyed also |
| Stretched Length | 8"-20" instock |
| Density | 150% |
| Package Include | 1pc lace top closure |
| High Quality | Long-life,nice end,no tangle and shedding free |
| Occasion | Daily/Wedding/Date/Party/Anniversary/Gift |
| Net Weight | 30g~42g |
| Product Keywords |
|---|
| hair closure piece, closure quotes, closure brazilian hair,cheap hair closure piece,high quality closure quotes, buy closure brazilian hair, free shipping closure brazilian hair |
