| Description |
|---|
Buy Product Available. Cheap 5 Clip In Hair Extensions 28 Inch 120g Black Brown Color 4a Curly Extensiones Sintetico Aplique De Cabelo Presilha False Mega. Evaluation your cheap price with greatest price online store. Choose your cheapest price product with trust store Buying online. Article Review : 5 Clip In Hair Extensions 28 Inch 120g Black Brown Color 4a Curly Extensiones Sintetico Aplique De Cabelo Presilha False Mega Cheap Price !! 5 Clip In Hair Extensions 28 Inch 120g Black Brown Color 4a Curly Extensiones Sintetico Aplique De Cabelo Presilha False Mega. Order around the merchant online searching and browse testimonies. In case you are trying to find5 Clip In Hair Extensions 28 Inch 120g Black Brown Color 4a Curly Extensiones Sintetico Aplique De Cabelo Presilha False Megawith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on 5 Clip In Hair Extensions 28 Inch 120g Black Brown Color 4a Curly Extensiones Sintetico Aplique De Cabelo Presilha False Mega Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Material | Synthetic Hair |
| Item Type | Hair Extension |
| Items per Package | 1 Piece Only |
| Hair Extension Type | Clip-In |
| Brand Name | xi.rocks |
| Net Weight | 120g |
| Style | Curly |
| Model Number | false hair |
| color | black brown |
| hair extensions material | high temperature fiber |
| aplique de cabelo code | SYWJJ12070-4a |
| curl length | about 24Inch (60cm) |
| straightened length | about 28 inch (70cm) |
| false hair width | about10lnch(25cm) |
| packaging materials | pvc |
| items per package | 1 pieces only |
| place of origin | zhejiang china(mainland) |
| is_customized | yes |
| Product Keywords |
|---|
| 5 clips in, clip in hair, clip in hair extensions,cheap 5 clips in,high quality clip in hair, buy clip in hair extensions, free shipping clip in hair extensions |
