| Description |
|---|
Special Product Available. Best 8a Virgin Hair Loose Wave With Closure Lace Frontal Closure With 3bundles Brazilian Loose Wave Hair 3bundles With Closure. Evaluate your cheap price with greatest value online store. Get your better price product with trust store Purchasing online. Document Review : 8a Virgin Hair Loose Wave With Closure Lace Frontal Closure With 3bundles Brazilian Loose Wave Hair 3bundles With Closure Big Discount Price !! 8a Virgin Hair Loose Wave With Closure Lace Frontal Closure With 3bundles Brazilian Loose Wave Hair 3bundles With Closure. Buy around the merchant on the web searching and browse testimonies. For anyone who is trying to find8a Virgin Hair Loose Wave With Closure Lace Frontal Closure With 3bundles Brazilian Loose Wave Hair 3bundles With Closurewith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on 8a Virgin Hair Loose Wave With Closure Lace Frontal Closure With 3bundles Brazilian Loose Wave Hair 3bundles With Closure Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Material | Human Hair |
| Color Type | Pure Color |
| Suitable Dying Colors | Darker Color Only |
| Packaging | 3 pcs Weft & 1 pc Closure |
| Brand Name | huangcai |
| Texture | Loose Wave |
| Net Weight | 100g |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Chemical Processing | None |
| Model Number | lace frontal closure with bundles z0715 |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Product name | Brazilian virgin hair with lace frontal closure |
| Grade | 8A hair bundles with lace closures lace fronttal virgin hair |
| length | 12''14''16''18''20''22''24''26''28'' Z0630 |
| weight | About 300g hair weft+ 75g lace closure |
| shipment | fast free shipping by DHLFedEx UPS |
| quality | Top Quality No Smell No Shedding No Tangle Thick And Soft |
| material | human hair weave with closure lace frontal closure with bundles |
| closure style | Body Wave& Straight on Middle Part&Free Part,Curly for Free Part only |
| related products | brazilian peruvian malaysian virgin hair with closure |
| item name | Brazilian hair bundles with closures 4pcs/lot |
| Product Keywords |
|---|
| lace frontals baby hair, lace brown, lace wig virgin hair,cheap lace frontals baby hair,high quality lace brown, buy lace wig virgin hair, free shipping lace wig virgin hair |
