| Description |
|---|
Buy Product Available. Big SALE Grade7A Brazilian Virgin Hair 360 Lace Frontal Closure 22''x4'' Elastic Band Human Hair Frontal Closure With Baby Hair Free. Evaluate your cheap price with greatest value online store. Find your promo price product with trust store Shopping online. Doc Review : Grade7A Brazilian Virgin Hair 360 Lace Frontal Closure 22''x4'' Elastic Band Human Hair Frontal Closure With Baby Hair Free Cheap Price !! Grade7A Brazilian Virgin Hair 360 Lace Frontal Closure 22''x4'' Elastic Band Human Hair Frontal Closure With Baby Hair Free. Order around the merchant across the internet searching and browse recommendations. Should you be trying to findGrade7A Brazilian Virgin Hair 360 Lace Frontal Closure 22''x4'' Elastic Band Human Hair Frontal Closure With Baby Hair Freewith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on Grade7A Brazilian Virgin Hair 360 Lace Frontal Closure 22''x4'' Elastic Band Human Hair Frontal Closure With Baby Hair Free Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Lace Frontal |
| Material | Human Hair |
| Density | 130% |
| Net Weight | 70g~100g |
| Base Material | Swiss Lace |
| Color Type | Pure Color |
| Type | Lace Front |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Color of Lace | Medium Brown |
| Texture | Wavy |
| Made Method | Hand Tied |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Model Number | virgin Malaysian lace frontal closure |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Lace Size | 22"*4" |
| Part design | free part middle part 3 part side part lace frontal closure |
| Hair grade | 7A |
| Hair density | 130% full density |
| Hair color | Natural color 1B#, collected from donor directly |
| Lace size | 22"*4" |
| Lace color | Medium brown for black women |
| Baby Hair | in the front |
| Free shipping | DHL/TNT Free shipping, just 3~4 days delivery |
| virgin Malaysian lace frontal closure | virgin Malaysian lace frontal closure |
| Product Keywords |
|---|
| hair flower band, hair band with bow, hair band,cheap hair flower band,high quality hair band with bow, buy hair band, free shipping hair band |
