| Description |
|---|
Super Deals item Available. Cheap Queen Hair Products Brazilian Virgin Hair Straight 1 Pcs Lot Brazilian Straight Hair 12'' 30'' Hair Extensions Tangle Free. Assess your cheap price with greatest price online store. Choose your promo price product with trust store Shopping online. Content Review : Queen Hair Products Brazilian Virgin Hair Straight 1 Pcs Lot Brazilian Straight Hair 12'' 30'' Hair Extensions Tangle Free Best Price !! Queen Hair Products Brazilian Virgin Hair Straight 1 Pcs Lot Brazilian Straight Hair 12'' 30'' Hair Extensions Tangle Free. Pay for around the merchant online searching and browse testimonies. For anyone who is trying to findQueen Hair Products Brazilian Virgin Hair Straight 1 Pcs Lot Brazilian Straight Hair 12'' 30'' Hair Extensions Tangle Freewith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on Queen Hair Products Brazilian Virgin Hair Straight 1 Pcs Lot Brazilian Straight Hair 12'' 30'' Hair Extensions Tangle Free Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Hair Extension Type | Weaving |
| Material | Human Hair |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Chemical Processing | None |
| Texture | Straight |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Color Type | Pure Color |
| Brand Name | Queen Hair |
| Unit Weight | 100g(+/-5g)/piece |
| Items per Package | 1 Piece Only |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Net Weight | About 100g/Bundle |
| Quality# | 7A Grade Best Quality |
| Quality## | No Smell,Very Soft |
| Quality### | Thick From Weft To End |
| Quality#### | Can be Dyed |
| Quality##### | TOP Best Unprocessed Virgin HumanHair |
| Quality###### | No Shedding No Tangle & Double Strong Machine Weft |
| Material Grade | 100% Virgin Human Hair |
| Model Number | Braziliain Virgin Straight |
| Net Weight | About 100g, 3.5oz |
| Product Keywords |
|---|
| jerry curl weave hairstyles, jerry curl virgin hair, jerry curl full lace wig,cheap jerry curl weave hairstyles,high quality jerry curl virgin hair, buy jerry curl full lace wig, free shipping jerry curl full lace wig |
