| Description |
|---|
Best Buy item Available. Cheap Brazilian Lace Closure Deep Wave 4x4 Swiss Lace Size No Tangle No Shedding Free/Middle Parting Lace Closure. Evaluation your cheap price with finest worth online store. Choose your cheapest price product with trust store Buying online. Content Review : Brazilian Lace Closure Deep Wave 4x4 Swiss Lace Size No Tangle No Shedding Free/Middle Parting Lace Closure Special Price !! Brazilian Lace Closure Deep Wave 4x4 Swiss Lace Size No Tangle No Shedding Free/Middle Parting Lace Closure. Order around the merchant on the web searching and browse customer feedback. Should you be trying to findBrazilian Lace Closure Deep Wave 4x4 Swiss Lace Size No Tangle No Shedding Free/Middle Parting Lace Closurewith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on Brazilian Lace Closure Deep Wave 4x4 Swiss Lace Size No Tangle No Shedding Free/Middle Parting Lace Closure Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Closure |
| Material | Human Hair |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Texture | Curly |
| Can Be Permed | Yes |
| Net Weight | 30-40g |
| Brand Name | MS Lula |
| Color Type | Pure Color |
| Base Material | Swiss Lace |
| Type | Lace Closure |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Density | 130% |
| Lace Size | 4" x 4" |
| Color of Lace | Medium Brown |
| Model Number | LC-BDW |
| Made Method | Hand Tied |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Quality | Grade 7A Brazilian Virgin Hair |
| Hair Style | Brazilian deep wave closure lace closure |
| Colour | Natural Color 1b |
| Advantage | Soft, no tangle and no shedding |
| Length | 8",10",12",14",16",18",inch |
| Size | 4"X4" |
| Package | PVC bag |
| Place of Origin | Brazil |
| Virgin Dyeable | Yes |
| Product Keywords |
|---|
| lace front wigs synthetic hair, lace frontals with baby hair, lace hair closure,cheap lace front wigs synthetic hair,high quality lace frontals with baby hair, buy lace hair closure, free shipping lace hair closure |
