| Description |
|---|
BigSALE item Available. Best Offers 90g 55cm Straight Ponytail Hair Sexy Formula Star Extension Ponytails Tail Style Cosplay Mega Ali Moda Brown Black Blond Red. Evaluate your cheap price with best value online store. Find your great price product with trust store Shopping online. Article Review : 90g 55cm Straight Ponytail Hair Sexy Formula Star Extension Ponytails Tail Style Cosplay Mega Ali Moda Brown Black Blond Red Special Price !! 90g 55cm Straight Ponytail Hair Sexy Formula Star Extension Ponytails Tail Style Cosplay Mega Ali Moda Brown Black Blond Red. Pay for around the merchant across the internet searching and browse customer feedback. For anyone who is trying to find90g 55cm Straight Ponytail Hair Sexy Formula Star Extension Ponytails Tail Style Cosplay Mega Ali Moda Brown Black Blond Redwith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on 90g 55cm Straight Ponytail Hair Sexy Formula Star Extension Ponytails Tail Style Cosplay Mega Ali Moda Brown Black Blond Red Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Material | Synthetic Hair |
| Item Type | Ponytails |
| Style | Straight |
| Brand Name | xi.rocks |
| Net Weight | 90g |
| Model Number | ponytail hair |
| hair style color | black blond copper red write brown |
| hair ponytail material | 180 degree resistant high temperature fiber |
| straight hair code | B-MWZ9055 |
| hair extension length | about 22Inch (55cm) |
| mega hair width | about 4lnch(10cm) |
| sexy formula hair net weight | 90g |
| items per package | 1 pieces only |
| packaging materials | pvc |
| place of origin | zhejiang china(mainland) |
| is_customized | yes |
| Product Keywords |
|---|
| straight ponytail, extension ponytail, ponytail hair,cheap straight ponytail,high quality extension ponytail, buy ponytail hair, free shipping ponytail hair |
