| Description |
|---|
Best Price Product Available. Special 2 Style Fashion Clip In Hair Extensions 7pcs/set 16 Clips Long Hairpiece Curly Wavy False Hair Extentions #8/#25 B40. Overview your cheap price with best price online store. Get your promo price product with trust store Buying online. Article Review : 2 Style Fashion Clip In Hair Extensions 7pcs/set 16 Clips Long Hairpiece Curly Wavy False Hair Extentions #8/#25 B40 SALE Price !! 2 Style Fashion Clip In Hair Extensions 7pcs/set 16 Clips Long Hairpiece Curly Wavy False Hair Extentions #8/#25 B40. Pay for around the merchant online searching and browse customer feedback. For anyone who is trying to find2 Style Fashion Clip In Hair Extensions 7pcs/set 16 Clips Long Hairpiece Curly Wavy False Hair Extentions #8/#25 B40with probably the most successful worth. This may be the most productive promo for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on 2 Style Fashion Clip In Hair Extensions 7pcs/set 16 Clips Long Hairpiece Curly Wavy False Hair Extentions #8/#25 B40 Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand Name | Neverland Beauty & Health |
| Hair Extension Type | Clip-In |
| Style | Curly |
| Net Weight | About 140g |
| Model Number | B106-6-4 / B106-4-4 |
| Items per Package | 7 Pieces/lot |
| Material | Synthetic Hair |
| Item Type | Hair Extension |
| Model Name | Clip In Hair Extension |
| Type | Wavy/Curly/Straight (2 style can choose) |
| Curly Hair Length | 20inch(About 50cm) |
| Style | Fashion Ombre Colored |
| Feature | Full Head |
| Ombre Color | #8/#25 (as pic) |
| Straight Hair Length | 24inch(About 60cm) |
| Model | Synthetic Hairpieces |
| Product Keywords |
|---|
| clip applicator, clip in hair bun, clip connector,cheap clip applicator,high quality clip in hair bun, buy clip connector, free shipping clip connector |
