| Description |
|---|
Hot item Available. Best Match 360 Lace Band Frontal Closure 7A Indian Virgin Hair Body Wave Human Hair Lace Frontals With Baby Hair Natural Hairline. Assessment your cheap price with finest value online store. Select your promo price product with trust store Shopping online. Article Review : 360 Lace Band Frontal Closure 7A Indian Virgin Hair Body Wave Human Hair Lace Frontals With Baby Hair Natural Hairline Best Offers Price !! 360 Lace Band Frontal Closure 7A Indian Virgin Hair Body Wave Human Hair Lace Frontals With Baby Hair Natural Hairline. Buy around the merchant online searching and browse testimonies. In case you are trying to find360 Lace Band Frontal Closure 7A Indian Virgin Hair Body Wave Human Hair Lace Frontals With Baby Hair Natural Hairlinewith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on 360 Lace Band Frontal Closure 7A Indian Virgin Hair Body Wave Human Hair Lace Frontals With Baby Hair Natural Hairline Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Lace Frontal |
| Material | Human Hair |
| Brand Name | Rosa Queen |
| Density | 120% |
| Net Weight | 70-90 Gram/piece |
| Base Material | French Lace |
| Color Type | Pure Color |
| Type | Lace Front |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Color of Lace | Medium Brown |
| Texture | Body Wave |
| Made Method | Hand Tied |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Indian Hair |
| Model Number | 360 Lace Band Frontal Closure |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Lace Size | 22.5"*4"*2" |
| Hair Color | Natural Black Can Be Dyed and Bleached |
| Hair Texture | Body Wave Frontal |
| Grade | 7A Best Quality |
| Lace Part Style | Free Part Can Part Anywhere As You Like |
| Human Hair Type | Indian Hair Body Wave |
| Lace Size | 22.5"*4"*2", Bleached Knots |
| Lace Color | Medium Brown Full Frontal Lace Closure |
| Stretched Length | 10" 12" 14" 16" 18" Lace Band Frontal |
| Delivery Time | 3-5 Days By DHL Aliexpress UK Free Shipping |
| Product Keywords |
|---|
| hair straight, frontal closures, hair styles for medium straight hair,cheap hair straight,high quality frontal closures, buy hair styles for medium straight hair, free shipping hair styles for medium straight hair |
