| Description |
|---|
Super Deals Product Available. Promo The Best 7A Virgin Human Hair Cheap Silk Base Closure Unprocessed Brazilian Hair Body Wave Closures. Evaluation your cheap price with greatest value online store. Select your cheapest price product with trust store Shopping online. Document Review : The Best 7A Virgin Human Hair Cheap Silk Base Closure Unprocessed Brazilian Hair Body Wave Closures Super Deals Price !! The Best 7A Virgin Human Hair Cheap Silk Base Closure Unprocessed Brazilian Hair Body Wave Closures. Pay for around the merchant across the internet searching and browse customer feedback. In case you are trying to findThe Best 7A Virgin Human Hair Cheap Silk Base Closure Unprocessed Brazilian Hair Body Wave Closureswith probably the most successful worth. This may be the most productive promo for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on The Best 7A Virgin Human Hair Cheap Silk Base Closure Unprocessed Brazilian Hair Body Wave Closures Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Closure |
| Material | Human Hair |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Net Weight | 30g~50g |
| Model Number | Slove Hair Silk Base Closure |
| Color Type | Pure Color |
| Brand Name | Slovehair |
| Base Material | Swiss Lace |
| Color of Lace | Dark Brown |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Density | 130% |
| Type | Silk Base Closure |
| Lace Size | 4" x 4" |
| Made Method | Hand Tied |
| Texture | Body Wave |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Material | Brazilian/peruvian/malaysian/mongolian/Cambodian/Brazillian/Peruvians |
| Quality | 6A 7A 8A Indian best top closures romance peerless sales and full ends |
| Hair Length | 8" 10" 12" 14" 16" 18" 20" 22" 24" 26" 28" 30" |
| Color | #1b 2 4 6 613 blonde 99j ombre jet black remy with baby hair bangs |
| Lace size | 5x5 13x4 3.5 x4 afro Swiss lace Medium Dark Brown Light Transparent |
| Popular style | body wave,straight,loose wave,kinky curly,deep wave hair,lace closure |
| Other style | deep wave hair water wave wet and wavy yaki lace closure silk base |
| Shipping | DHL fast free shipping 12 14 16 18 20 22 24 inch piece/lot in stock |
| Wholesale Hair Products | +8618654908982 |
| Product Keywords |
|---|
| hair accessories for indian weddings, closure hair, hair rosette,cheap hair accessories for indian weddings,high quality closure hair, buy hair rosette, free shipping hair rosette |
