| Description |
|---|
Buy Product Available. Big Offers Straight 28 Inches 120g Fast Haar Style Mega Extensions Ticking Clip In Apply Synthetic Extension Hair Natural Black 2 Color. Evaluate your cheap price with best worth online store. Find your very best price product with trust store Shopping online. Content Review : Straight 28 Inches 120g Fast Haar Style Mega Extensions Ticking Clip In Apply Synthetic Extension Hair Natural Black 2 Color Best Buy Price !! Straight 28 Inches 120g Fast Haar Style Mega Extensions Ticking Clip In Apply Synthetic Extension Hair Natural Black 2 Color. Order around the merchant on the web searching and browse testimonies. For anyone who is trying to findStraight 28 Inches 120g Fast Haar Style Mega Extensions Ticking Clip In Apply Synthetic Extension Hair Natural Black 2 Colorwith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on Straight 28 Inches 120g Fast Haar Style Mega Extensions Ticking Clip In Apply Synthetic Extension Hair Natural Black 2 Color Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Material | Synthetic Hair |
| Item Type | Hair Extension |
| Style | Straight |
| Brand Name | xi.rocks |
| Hair Extension Type | Clip-In |
| Model Number | Straight Hair |
| Net Weight | 120g |
| Items per Package | 1 Piece Only |
| Hair Extension color | Natural Black |
| Haar Extention product code | FYWJZ12070-2 |
| Haar Extension length | about 28 inches (70cm) |
| Apply Hair width | about 10 inches (25cm) |
| Mega Hair Material | 100% japan high temperature fiber |
| Fast Hair package | pvc |
| Ticking Hair production address | Zhejiang China(Mainland) |
| Hair Style | Clip on Hair Extension |
| Product Keywords |
|---|
| synthetic clip in, clip in extensions synthetic, clip ins,cheap synthetic clip in,high quality clip in extensions synthetic, buy clip ins, free shipping clip ins |
