| Description |
|---|
Special item Available. Big SALE 8a Brazilian Lace Frontal Closure Body Wave Brazilian Hair 13x4 Lace Front Closures Piece Virgin Ear To Ear Lace Frontal Closure. Assess your cheap price with finest worth online store. Select your cheapest price product with trust store Purchasing online. Content Review : 8a Brazilian Lace Frontal Closure Body Wave Brazilian Hair 13x4 Lace Front Closures Piece Virgin Ear To Ear Lace Frontal Closure Super Deals Price !! 8a Brazilian Lace Frontal Closure Body Wave Brazilian Hair 13x4 Lace Front Closures Piece Virgin Ear To Ear Lace Frontal Closure. Pay for around the merchant on the web searching and browse testimonies. For anyone who is trying to find8a Brazilian Lace Frontal Closure Body Wave Brazilian Hair 13x4 Lace Front Closures Piece Virgin Ear To Ear Lace Frontal Closurewith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on 8a Brazilian Lace Frontal Closure Body Wave Brazilian Hair 13x4 Lace Front Closures Piece Virgin Ear To Ear Lace Frontal Closure Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Closure |
| Material | Human Hair |
| Brand Name | cy may hair |
| Density | 130% |
| Net Weight | 55g-90g |
| Base Material | Swiss Lace |
| Color Type | Pure Color |
| Type | Lace Closure |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Color of Lace | Medium Brown |
| Texture | Body Wave |
| Made Method | Hand Tied |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Model Number | Lace Frontal Closure |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Lace Size | 13" x 4" |
| Hair Material | 100% Unprocessed Brazilian Virgin Human Hair Lace Frontal Closure |
| Virgin Hair Style | 8a Brazilian Lace Frontal Closure Body Wave Brazilian Hair 13x4 Lace |
| Human Hair Texture | Double Weft, Thick Full End, No Tangle, No Shedding |
| Hair Weft Color | Natural Color ,1B, Can Be Dyed |
| Hair Avaiable Length | 8" 10" 12" 14" 16" 18" 20" 22" Mix length |
| Partners | Queen Hair,h&j Hair,Mocha Hair,Modern Show Hair, Rosa Hair |
| Lace size | 4x4 5x5 13x4 3.5 x4 Swiss lace Medium Dark |
| Hair line parts | free part middle part three part side 3 part lace closure |
| Popular style | 13x4 Lace Front Closures Piece Virgin Ear To Ear Lace Frontal Closure |
| Related style | Peruvian Malaysian Indian Virgin Hair silk base closure |
| Product Keywords |
|---|
| brazilian hair extension, brazilian loose curly hair, brazilian weave hair,cheap brazilian hair extension,high quality brazilian loose curly hair, buy brazilian weave hair, free shipping brazilian weave hair |
