| Description |
|---|
Discount Product Available. Hot Apply Clip In Extension Extentions Fast Fiber Grizzly Haar Hair Hairpiece Mega Secret Synthetic Ticking 20'' 50cm 16 Linen Color. Assessment your cheap price with finest worth online store. Find your cheapest price product with trust store Shopping online. Document Review : Apply Clip In Extension Extentions Fast Fiber Grizzly Haar Hair Hairpiece Mega Secret Synthetic Ticking 20'' 50cm 16 Linen Color Best Offers Price !! Apply Clip In Extension Extentions Fast Fiber Grizzly Haar Hair Hairpiece Mega Secret Synthetic Ticking 20'' 50cm 16 Linen Color. Buy around the merchant on the web searching and browse testimonies. In case you are trying to findApply Clip In Extension Extentions Fast Fiber Grizzly Haar Hair Hairpiece Mega Secret Synthetic Ticking 20'' 50cm 16 Linen Colorwith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on Apply Clip In Extension Extentions Fast Fiber Grizzly Haar Hair Hairpiece Mega Secret Synthetic Ticking 20'' 50cm 16 Linen Color Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Material | Synthetic Hair |
| Item Type | Hair Extension |
| Style | Straight |
| Brand Name | xi.rocks |
| Hair Extension Type | Clip-In |
| Model Number | Straight |
| Net Weight | 50g |
| Items per Package | 1 Piece Only |
| Apply Hair color | linen |
| hair extensions product code | FYWJLZ5050-16 |
| Synthetic Hair Extensions length | about 20 inch (50cm) |
| Hair Apply width | about 11 inch (28cm) |
| Mega Hair Material | 100% japan high temperature fiber |
| Synthetic Hair package | pvc |
| production address | Zhejiang China(Mainland) |
| hairstyle | Clip in Extensions |
| Product Keywords |
|---|
| hair hairpiece, clip in extensions, clip ins,cheap hair hairpiece,high quality clip in extensions, buy clip ins, free shipping clip ins |
