| Description |
|---|
Hot Product Available. Cool Baisi Hair Company Brazilian Virgin Hair Deep Wave double Drawn Tangle And Shedding Free 1pc/lot hair Extensions. Assess your cheap price with best price online store. Find your better price product with trust store Shopping online. Doc Review : Baisi Hair Company Brazilian Virgin Hair Deep Wave double Drawn Tangle And Shedding Free 1pc/lot hair Extensions Good Price !! Baisi Hair Company Brazilian Virgin Hair Deep Wave double Drawn Tangle And Shedding Free 1pc/lot hair Extensions. Order around the merchant across the internet searching and browse testimonies. Should you be trying to findBaisi Hair Company Brazilian Virgin Hair Deep Wave double Drawn Tangle And Shedding Free 1pc/lot hair Extensionswith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on Baisi Hair Company Brazilian Virgin Hair Deep Wave double Drawn Tangle And Shedding Free 1pc/lot hair Extensions Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Hair Extension Type | Weaving |
| Material | Human Hair |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Chemical Processing | None |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Net Weight | 100g |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Texture | Deep Wave |
| Color Type | Pure Color |
| Brand Name | Baisi |
| Unit Weight | 100g(+/-5g)/piece |
| Items per Package | 1 Piece Only |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Quality | 8A+ grade Virgin Hair ( Best ) |
| Product Feature | brazilian deep wave |
| Hair Length | 8inch-30inch Available (if u want longer pls contact us ) |
| Delivery | Ship Out Within 24hours after Paid via DHL ( except Saturday) |
| Package | PVC Bag in Luxury Bag (Customized bag, tag , label available) |
| Hair Type | Virgin Hair, Human Hair, Hair Weaves, Human Hair Extension |
| Available Texture | Brazilian |
| Hair Life | More Than 1 year with Proper Care |
| Special Service | Drop Shipping & OEM Label |
| Net Weight | 100g/pcs |
| Product Keywords |
|---|
| deep wave, hair extension company, virgin hair,cheap deep wave,high quality hair extension company, buy virgin hair, free shipping virgin hair |
