| Description |
|---|
Cool Product Available. Hot Blonde Brazilian Virgin Hair Straight 613# Blonde Brazilian Hair 3 Bundle Deals Unprocessed Virgin Brazilian Hair Blonde Weave. Assess your cheap price with best price online store. Select your great price product with trust store Shopping online. Article Review : Blonde Brazilian Virgin Hair Straight 613# Blonde Brazilian Hair 3 Bundle Deals Unprocessed Virgin Brazilian Hair Blonde Weave Super Deals Price !! Blonde Brazilian Virgin Hair Straight 613# Blonde Brazilian Hair 3 Bundle Deals Unprocessed Virgin Brazilian Hair Blonde Weave. Order around the merchant on the web searching and browse testimonies. For anyone who is trying to findBlonde Brazilian Virgin Hair Straight 613# Blonde Brazilian Hair 3 Bundle Deals Unprocessed Virgin Brazilian Hair Blonde Weavewith probably the most successful worth. This may be the most productive promo for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on Blonde Brazilian Virgin Hair Straight 613# Blonde Brazilian Hair 3 Bundle Deals Unprocessed Virgin Brazilian Hair Blonde Weave Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Hair Extension Type | Weaving |
| Material | Human Hair |
| Color Type | Pure Color |
| Items per Package | 3 Pieces/lot |
| Unit Weight | 100g(+/-5g)/piece |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Brand Name | black beauty |
| Texture | Straight |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Net Weight | 100g |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Chemical Processing | None |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Hair grade | 7A brazilian 613 blonde virgin hair |
| hairColor | 613# blonde virgin hair blonde brazilian hair |
| Related Texure | Straight /Body Wave /Natural Wave/ Deep Curly |
| Available Hair Type | Brazilian/Peruvian/Malaysian/Mongolian virgin hair |
| Advantage | full bundles thick ends no tangle no shedding |
| Delivering | brazilian virgin hair straight brazilian hair weave |
| length | 12-30" brazilian straight hair 613 blonde weave |
| Material | 100%brazilian virgin hair virgin human 613 hair |
| Item Type | brazilian virgin hair blonde brazilian hair blonde |
| Product Keywords |
|---|
| hair toupe, hair straight, hair curlers for thick hair,cheap hair toupe,high quality hair straight, buy hair curlers for thick hair, free shipping hair curlers for thick hair |
