| Description |
|---|
Best Buy Product Available. Buy Brazilian Remy Virgin Hair Full Lace Frontals Bundle 13x4 Soft Swiss Lace Frontal Closure Loose Wave Free Delivery. Evaluate your cheap price with finest price online store. Choose your great price product with trust store Buying online. Document Review : Brazilian Remy Virgin Hair Full Lace Frontals Bundle 13x4 Soft Swiss Lace Frontal Closure Loose Wave Free Delivery Cheapest Price !! Brazilian Remy Virgin Hair Full Lace Frontals Bundle 13x4 Soft Swiss Lace Frontal Closure Loose Wave Free Delivery. Buy around the merchant on the web searching and browse recommendations. For anyone who is trying to findBrazilian Remy Virgin Hair Full Lace Frontals Bundle 13x4 Soft Swiss Lace Frontal Closure Loose Wave Free Deliverywith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on Brazilian Remy Virgin Hair Full Lace Frontals Bundle 13x4 Soft Swiss Lace Frontal Closure Loose Wave Free Delivery Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Lace Frontal |
| Material | Human Hair |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Density | 120% |
| Model Number | LF010 |
| Color Type | Pure Color |
| Net Weight | 40-60g/pc |
| Base Material | Swiss Lace |
| Type | Lace Front |
| Lace Size | 13" x 4" |
| Texture | Loose Wave |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Color of Lace | Medium Brown |
| Made Method | Hand Tied |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Hair Grade | Top grade 7A Unprocessed Virgin Human Hair |
| Material | 100% Virgin unprocessed human hair |
| Human Hair Type | Virgin Brazilian Hair |
| Length | 8"-24", can be mixed |
| Color | Natural black can be dyed and bleached |
| Lace Frontal | Swiss lace frontal |
| Bleached knots | Yes |
| In stock | Yes |
| Advantage 1 | Cut directly from donors, long lasting |
| Advantage 2 | No tangle, no shedding |
| Product Keywords |
|---|
| frontal closure, lace frontal closure, frontal closure loose wave,cheap frontal closure,high quality lace frontal closure, buy frontal closure loose wave, free shipping frontal closure loose wave |
