| Description |
|---|
Cool item Available. Best Match Brazilian Virgin Hair Straight Lace Full Fronta With 3 Bundles Brazilian Straight Hair Human Hair With Bundle Straight Hair. Assess your cheap price with best worth online store. Choose your cheapest price product with trust store Purchasing online. Content Review : Brazilian Virgin Hair Straight Lace Full Fronta With 3 Bundles Brazilian Straight Hair Human Hair With Bundle Straight Hair Big Discount Price !! Brazilian Virgin Hair Straight Lace Full Fronta With 3 Bundles Brazilian Straight Hair Human Hair With Bundle Straight Hair. Pay for around the merchant on the web searching and browse recommendations. Should you be trying to findBrazilian Virgin Hair Straight Lace Full Fronta With 3 Bundles Brazilian Straight Hair Human Hair With Bundle Straight Hairwith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on Brazilian Virgin Hair Straight Lace Full Fronta With 3 Bundles Brazilian Straight Hair Human Hair With Bundle Straight Hair Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Material | Human Hair |
| Color Type | Pure Color |
| Suitable Dying Colors | Darker Color Only |
| Packaging | 3 pcs Weft & 1 pc Closure |
| Brand Name | huangcai |
| Texture | Straight |
| Net Weight | 100g |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Chemical Processing | None |
| Model Number | Brazilian lace frontal with bundles |
| Material Grade | Virgin Hair |
| name | HC Brazilian virgin hair with lace frontal closure |
| Grade | 7A hair bundles with lace closures lace fronttal virgin hair |
| length | 12''14''16''18''20''22''24''26''28'' LHF102205 |
| weight | About 300g hair weft+ 75g lace closure |
| shipment | fast free shipping by DHLFedEx UPS |
| quality | Top Quality No Smell No Shedding No Tangle Thick And Soft |
| material | human hair weave with closure |
| closure style | Body Wave& Straight on Middle Part&Free Part,Curly for Free Part only |
| related products | brazilian peruvian malaysian virgin hair with closure |
| item name | hair bundles with lace closures |
| Product Keywords |
|---|
| aliexpress, aliexpress.com, online shopping, automotive, phones & accessories, computers & electronics, fashion, beauty & health, home & garden, toys & sports, weddings & events |
