| Description |
|---|
Best Buy item Available. Cheap Flip On Hair Weaving Extension Cheveux Cabelos Aplique De Cabelo Toyokalon Synthetic Curly Mega 24inch 60cm 25 Kinds Of Colors. Assess your cheap price with best value online store. Select your very best price product with trust store Purchasing online. Content Review : Flip On Hair Weaving Extension Cheveux Cabelos Aplique De Cabelo Toyokalon Synthetic Curly Mega 24inch 60cm 25 Kinds Of Colors Big Offers Price !! Flip On Hair Weaving Extension Cheveux Cabelos Aplique De Cabelo Toyokalon Synthetic Curly Mega 24inch 60cm 25 Kinds Of Colors. Order around the merchant online searching and browse recommendations. Should you be trying to findFlip On Hair Weaving Extension Cheveux Cabelos Aplique De Cabelo Toyokalon Synthetic Curly Mega 24inch 60cm 25 Kinds Of Colorswith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on Flip On Hair Weaving Extension Cheveux Cabelos Aplique De Cabelo Toyokalon Synthetic Curly Mega 24inch 60cm 25 Kinds Of Colors Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Material | Synthetic Hair |
| Item Type | Hair Extension |
| Brand Name | xi.rocks |
| Net Weight | 100g |
| Style | Curly |
| Hair Extension Type | Weaving |
| Model Number | hair extension |
| Items per Package | 1 Piece Only |
| aplique de cabelo color | 25 kinds of colors |
| hair product code | fyYSJ10060 |
| straightened length | about 24 inch (60cm) |
| curl length | about 20 inch (50cm) |
| width | about 11 inch (28cm) |
| toyokalon Material | 100% japan high temperature fiber |
| package | pvc |
| production address | Zhejiang China(Mainland) |
| Product Keywords |
|---|
| synthetic curly, on hair, de cabelo,cheap synthetic curly,high quality on hair, buy de cabelo, free shipping de cabelo |
