| Description |
|---|
New Original item Available. Discount Top Grade Brazilian Lace Frontal Closure 13 X 3 Unprocessed Brazilian Virgin Hair Body Wave Can Be Dyed Lace Frontal Closure. Assessment your cheap price with finest price online store. Select your great price product with trust store Buying online. Doc Review : Top Grade Brazilian Lace Frontal Closure 13 X 3 Unprocessed Brazilian Virgin Hair Body Wave Can Be Dyed Lace Frontal Closure Best Offers Price !! Top Grade Brazilian Lace Frontal Closure 13 X 3 Unprocessed Brazilian Virgin Hair Body Wave Can Be Dyed Lace Frontal Closure. Order around the merchant online searching and browse testimonies. For anyone who is trying to findTop Grade Brazilian Lace Frontal Closure 13 X 3 Unprocessed Brazilian Virgin Hair Body Wave Can Be Dyed Lace Frontal Closurewith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on Top Grade Brazilian Lace Frontal Closure 13 X 3 Unprocessed Brazilian Virgin Hair Body Wave Can Be Dyed Lace Frontal Closure Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Lace Frontal |
| Material | Human Hair |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Color Type | Pure Color |
| Net Weight | 35g-60g/piece |
| Base Material | Swiss Lace |
| Type | Lace Front |
| Color of Lace | Dark Brown |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Made Method | Hand Tied |
| Brand Name | Perfect Lady |
| Texture | Body Wave |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Density | 150% |
| Lace Size | 13" x 3"(13" x 3") |
| Material Grade | Brazilian Virgin Hair |
| Hair features | High quality,no chemical |
| Hair color | Natural black hair |
| Length | 10"- 20" |
| Hair ends | thick bottom,no dry |
| Can be dyed | Yes |
| No damage | full cuticles |
| About hair | washable,durable |
| About us | profession production human hair |
| package | pack by pvc |
| Product Keywords |
|---|
| brazilian lace frontal closure, frontal closure, lace frontal closure,cheap brazilian lace frontal closure,high quality frontal closure, buy lace frontal closure, free shipping lace frontal closure |
