| Description |
|---|
Cheapest item Available. SALE Ali Annabelle Hair Company Lace Frontal Brazilian Virgin Hair Straight Lace Frontal Closure 13x4 Ear To Ear Lace Frontal Closure. Assess your cheap price with best value online store. Find your cheapest price product with trust store Purchasing online. Doc Review : Ali Annabelle Hair Company Lace Frontal Brazilian Virgin Hair Straight Lace Frontal Closure 13x4 Ear To Ear Lace Frontal Closure Best Price Price !! Ali Annabelle Hair Company Lace Frontal Brazilian Virgin Hair Straight Lace Frontal Closure 13x4 Ear To Ear Lace Frontal Closure. Pay for around the merchant on the web searching and browse customer feedback. In case you are trying to findAli Annabelle Hair Company Lace Frontal Brazilian Virgin Hair Straight Lace Frontal Closure 13x4 Ear To Ear Lace Frontal Closurewith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on Ali Annabelle Hair Company Lace Frontal Brazilian Virgin Hair Straight Lace Frontal Closure 13x4 Ear To Ear Lace Frontal Closure Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Lace Frontal |
| Material | Human Hair |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Texture | Straight |
| Color Type | Pure Color |
| Model Number | Annabelle 001 |
| Base Material | Swiss Lace |
| Color of Lace | Light Brown |
| Type | Lace Front |
| Lace Size | 13" x 4" |
| Brand Name | Ali Annabelle |
| Net Weight | 40-60 g/piece |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Density | 130% |
| Made Method | Hand Tied |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Material Grade | 8A Brazilian straight lace frontal closure |
| Hair Color | Natural Color |
| Lace Color | Light Brown |
| Textures | Straight |
| Quality# | Long-Lasting, No shedding, no tangle, no smell,Thick From top to end |
| Quality## | Shedding Free Wash After Wash |
| Lace frontal length | 10inch-20inch available in stock |
| Lace frontal color | Natural Black in Stock can dye into any colors |
| Part line | Middle Part, Three Part. Free Part Straight clo |
| Grade | Best 100% Unprocessed Brazilian Virgin Hair |
| Product Keywords |
|---|
| hair closure, hair tiara, closure brazilian hair,cheap hair closure,high quality hair tiara, buy closure brazilian hair, free shipping closure brazilian hair |
