| Description |
|---|
BigSALE Product Available. Big SALE 7A Clip In Human Hair Extensions Malaysian Virgin Hair Straight Clip Ins African American Clip In Human Hair Extensions. Assess your cheap price with finest value online store. Choose your great price product with trust store Shopping online. Article Review : 7A Clip In Human Hair Extensions Malaysian Virgin Hair Straight Clip Ins African American Clip In Human Hair Extensions Cool Price !! 7A Clip In Human Hair Extensions Malaysian Virgin Hair Straight Clip Ins African American Clip In Human Hair Extensions. Order around the merchant across the internet searching and browse recommendations. Should you be trying to find7A Clip In Human Hair Extensions Malaysian Virgin Hair Straight Clip Ins African American Clip In Human Hair Extensionswith probably the most successful worth. This may be the most productive promo for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on 7A Clip In Human Hair Extensions Malaysian Virgin Hair Straight Clip Ins African American Clip In Human Hair Extensions Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Hair Extension Type | Clip-In |
| Material | Human Hair |
| Color Type | Pure Color |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Color | Natural Color |
| Brand Name | SunnyQueen |
| Texture | Straight |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Malaysia Hair |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Hair Color | Natural Black Color Can be Dyed and Bleached |
| Grade | 7A High Quality Clip In Human Hair Extension |
| Guarante | No Tangle No Shedding Human Hair Clip In Extensions |
| Delivery Time | 3-5 Working Days via DHL Human Hair Extension |
| Packing | 7pcs/set, 120g/set Hair Extension |
| Hair Length | 10"-26" in Stock African American Clip In Human Hair Extensions |
| Model Number | Natural Hair Clip Extensions |
| Customized | Ombre Clip In Hair Extensions Can Be Customized |
| Other Texture | Clip In Curly Hair Extensions/Yaki Clip In Hair Extensions |
| Other Texture 2 | Malaysian Body Wave/Deep Wave/Straight/Afro Kinky Curly/Wet Wave Hair |
| Product Keywords |
|---|
| clip usb flash drive, clip in remy hair, clips clip art,cheap clip usb flash drive,high quality clip in remy hair, buy clips clip art, free shipping clips clip art |
