| Description |
|---|
Best item Available. Best Match MS Lula Hair Brazilian Virgin Hair With Closure Brazilian Body Wave 3 Bundles With 1pc Lace Closure 4x4. Evaluate your cheap price with best value online store. Select your great price product with trust store Buying online. Doc Review : MS Lula Hair Brazilian Virgin Hair With Closure Brazilian Body Wave 3 Bundles With 1pc Lace Closure 4x4 Super Deals Price !! MS Lula Hair Brazilian Virgin Hair With Closure Brazilian Body Wave 3 Bundles With 1pc Lace Closure 4x4. Buy around the merchant on the web searching and browse testimonies. Should you be trying to findMS Lula Hair Brazilian Virgin Hair With Closure Brazilian Body Wave 3 Bundles With 1pc Lace Closure 4x4with probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on MS Lula Hair Brazilian Virgin Hair With Closure Brazilian Body Wave 3 Bundles With 1pc Lace Closure 4x4 Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Material | Human Hair |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Model Number | YY-LHTC-BW |
| Chemical Processing | None |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Packaging | 3 pcs Weft & 1 pc Closure |
| Brand Name | MS Lula |
| Color Type | Pure Color |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Texture | Body Wave |
| Net Weight | 330-350g |
| Quality | Grade AAAAAAA Brazilian Virgin Hair |
| Material | Brazilian virgin hair with closure |
| Hair Style | Brazilian Virgin hair Body wave with closure |
| Colour | Natural color |
| Advantage | Soft, no tangle and no shedding |
| Closure Length | 8",10",12",14",16",18",inch |
| Size | 4"X4" |
| Package | PVC bag |
| Place of Origin | Brazil |
| Product Keywords |
|---|
| hair mail, hair straight, hair characters,cheap hair mail,high quality hair straight, buy hair characters, free shipping hair characters |
