| Description |
|---|
Best Price item Available. Best Offers Virgin Human Hair Peruvian Lace Closure 4x4 Swiss Lace Size No Tangle No Shedding For A Full Head. Assess your cheap price with finest value online store. Choose your very best price product with trust store Buying online. Article Review : Virgin Human Hair Peruvian Lace Closure 4x4 Swiss Lace Size No Tangle No Shedding For A Full Head Buy Price !! Virgin Human Hair Peruvian Lace Closure 4x4 Swiss Lace Size No Tangle No Shedding For A Full Head. Pay for around the merchant online searching and browse testimonies. For anyone who is trying to findVirgin Human Hair Peruvian Lace Closure 4x4 Swiss Lace Size No Tangle No Shedding For A Full Headwith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on Virgin Human Hair Peruvian Lace Closure 4x4 Swiss Lace Size No Tangle No Shedding For A Full Head Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Closure |
| Material | Human Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Net Weight | 30-40g |
| Brand Name | MS Lula |
| Color Type | Pure Color |
| Base Material | Swiss Lace |
| Type | Lace Closure |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Density | 130% |
| Lace Size | 4" x 4" |
| Color of Lace | Medium Brown |
| Made Method | Hand Tied |
| Human Hair Type | Peruvian Hair |
| Model Number | LH-BW |
| Texture | Body Wave |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Quality | Grade 7A Peruvian Virgin Hair |
| Hair Style | Peruvian body wave hair closure |
| Colour | Natural Color 1b |
| Advantage | Soft, no tangle and no shedding |
| Length | 8",10",12",14",16",18",inch |
| Lace Size | 4"X4" size |
| Package | PVC bag |
| Place of Origin | Peru |
| Virgin Dyeable | Yes |
| Product Keywords |
|---|
| lace articles, lace weave human hair, lace doilies,cheap lace articles,high quality lace weave human hair, buy lace doilies, free shipping lace doilies |
