| Description |
|---|
Special Discount Product Available. Buy Grade 7A Brazilian Body Wave Lace Frontal Closure With Baby Hair 13x4 Full Lace Frontal Brazilian Virgin Human Hair Bundles. Evaluation your cheap price with finest price online store. Get your cheapest price product with trust store Purchasing online. Document Review : Grade 7A Brazilian Body Wave Lace Frontal Closure With Baby Hair 13x4 Full Lace Frontal Brazilian Virgin Human Hair Bundles New Original Price !! Grade 7A Brazilian Body Wave Lace Frontal Closure With Baby Hair 13x4 Full Lace Frontal Brazilian Virgin Human Hair Bundles. Pay for around the merchant on the web searching and browse testimonies. In case you are trying to findGrade 7A Brazilian Body Wave Lace Frontal Closure With Baby Hair 13x4 Full Lace Frontal Brazilian Virgin Human Hair Bundleswith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on Grade 7A Brazilian Body Wave Lace Frontal Closure With Baby Hair 13x4 Full Lace Frontal Brazilian Virgin Human Hair Bundles Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Lace Frontal |
| Material | Human Hair |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Model Number | Brazilian Body Wave Lace Frontal Closure103101 |
| Color Type | Pure Color |
| Net Weight | 60g-90g |
| Type | Lace Front |
| Lace Size | 13" x 4" |
| Base Material | Swiss Lace |
| Density | 130% |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Color of Lace | Medium Brown |
| Made Method | Hand Tied |
| Texture | Body Wave |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Grade | 7A unprocessed Virgin Human Hair |
| Length | 8",10",12",14",16",18",20" In Stock |
| Quality | No Shedding,Tangle Free,100% Human Hair No Mix |
| Lace Size | 13*4 Full Lace Frontal Closure |
| Shipping | 3-5 Workdays Fast Free Shipping By Fedex/DHL |
| Hair Color | Natural Color(1b) Can Be Dyed,Bleached |
| Hair Material | 100% Brazilian Virgin Human Hair |
| Lace Material | Swiss Lace |
| Price | Wholesale Factory Price,Cheap Human Hair Closure |
| Product Keywords |
|---|
| frontal closure, lace frontal closure, frontal brazilian,cheap frontal closure,high quality lace frontal closure, buy frontal brazilian, free shipping frontal brazilian |
