| Description |
|---|
Buy Product Available. Promo 22x4 Pre Plucked Frontal 360 Lace Frontal With Baby Hair Natural Hairline 8A Brazilian Straight 360 Lace Virgin Hair Closure. Overview your cheap price with best worth online store. Select your better price product with trust store Shopping online. Document Review : 22x4 Pre Plucked Frontal 360 Lace Frontal With Baby Hair Natural Hairline 8A Brazilian Straight 360 Lace Virgin Hair Closure Cheapest Price !! 22x4 Pre Plucked Frontal 360 Lace Frontal With Baby Hair Natural Hairline 8A Brazilian Straight 360 Lace Virgin Hair Closure. Buy around the merchant on the web searching and browse customer feedback. In case you are trying to find22x4 Pre Plucked Frontal 360 Lace Frontal With Baby Hair Natural Hairline 8A Brazilian Straight 360 Lace Virgin Hair Closurewith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on 22x4 Pre Plucked Frontal 360 Lace Frontal With Baby Hair Natural Hairline 8A Brazilian Straight 360 Lace Virgin Hair Closure Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Lace Frontal |
| Material | Human Hair |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Density | 120% |
| Brand Name | vanlov |
| Texture | Straight |
| Color Type | Pure Color |
| Net Weight | about 70-90g |
| Base Material | Swiss Lace |
| Type | Lace Front |
| Model Number | Straight hair 360 frontal |
| Color of Lace | Dark Brown |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Made Method | Hand Tied |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Lace Size | 22x4 |
| Hair Texture | Brazilian Straight Hair, Straight Virgin Hair |
| Brazilian Virgin Hair Color | #1(Jet Black).#1B(Natural Black).#2(Dark Brown).#4(Light Brown) Color |
| Brazilian Straight Length | 8 Inches-20 Inches Straight Virgin Hair In Stock |
| Human Hair Weave | 100% Unprocessed Virgin Hair Straight |
| Grade | 8A Brazilian 360 Lace Frontal Closure |
| Lace Size | 22"*4"*2", Can Add Adjustable Strap |
| Brazillian Hair Quality | No Tangle, No Shedding, No Smell, Tight Weft, Very Soft,Smooth |
| Human Hair Type | Brazilian 360 Frontal With Baby Hair |
| Virgin Hair Style | Straight Full Lace Front Closure Free Part |
| Over Night Shipping | DHL/Fedex/EMS/UPS to Global in 3-7 Working Days |
| Product Keywords |
|---|
| lace frontals baby hair, lace leggings for baby, lace weave hair,cheap lace frontals baby hair,high quality lace leggings for baby, buy lace weave hair, free shipping lace weave hair |
