| Description |
|---|
Buy Product Available. Good Berrys Fashion Hair Products Brazilian Virgin Hair Lace Closure Natural Wave 4x4inches Natural Color Hair Weave Lace Closure. Overview your cheap price with finest value online store. Select your better price product with trust store Shopping online. Article Review : Berrys Fashion Hair Products Brazilian Virgin Hair Lace Closure Natural Wave 4x4inches Natural Color Hair Weave Lace Closure Best Price Price !! Berrys Fashion Hair Products Brazilian Virgin Hair Lace Closure Natural Wave 4x4inches Natural Color Hair Weave Lace Closure. Buy around the merchant on the web searching and browse testimonies. In case you are trying to findBerrys Fashion Hair Products Brazilian Virgin Hair Lace Closure Natural Wave 4x4inches Natural Color Hair Weave Lace Closurewith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on Berrys Fashion Hair Products Brazilian Virgin Hair Lace Closure Natural Wave 4x4inches Natural Color Hair Weave Lace Closure Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Closure |
| Material | Human Hair |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Brand Name | berrys fashion |
| Texture | Straight |
| Net Weight | 50g/pcs |
| Color Type | Pure Color |
| Model Number | Berrys Hair Shop |
| Base Material | Swiss Lace |
| Type | Lace Closure |
| Color of Lace | Dark Brown |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Density | 130% |
| Lace Size | 4" x 4" |
| Made Method | Hand Tied |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Color | natural color |
| Length | 8inches-20inches |
| Human Hair Type | Brazilain Hair |
| Weight | 40-50g/pcs 120% density |
| Youtube link | http://www.youtube.com/watch?v=CWmf4XmPaOM |
| Material | Human hair |
| Item Type | Hair Extension |
| Style | Straight |
| Material Grade | Virgin Hair |
| is_customized | Yes |
| Product Keywords |
|---|
| weave show, closure hair, weave tote,cheap weave show,high quality closure hair, buy weave tote, free shipping weave tote |
