| Description |
|---|
Best Buy Product Available. Best Match MS Lula Hair 7A Lace Frontal Closure With Bundles Deep Curly Brazilian Virgin Hair With Closure With Baby Hair. Evaluation your cheap price with best price online store. Choose your discount price product with trust store Shopping online. Article Review : MS Lula Hair 7A Lace Frontal Closure With Bundles Deep Curly Brazilian Virgin Hair With Closure With Baby Hair SALE Price !! MS Lula Hair 7A Lace Frontal Closure With Bundles Deep Curly Brazilian Virgin Hair With Closure With Baby Hair. Buy around the merchant online searching and browse testimonies. For anyone who is trying to findMS Lula Hair 7A Lace Frontal Closure With Bundles Deep Curly Brazilian Virgin Hair With Closure With Baby Hairwith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on MS Lula Hair 7A Lace Frontal Closure With Bundles Deep Curly Brazilian Virgin Hair With Closure With Baby Hair Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Material | Human Hair |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Model Number | YY-LHTC-BW |
| Chemical Processing | None |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Packaging | 3 pcs Weft & 1 pc Closure |
| Brand Name | MS Lula |
| Color Type | Pure Color |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Texture | Body Wave |
| Net Weight | 330-350g |
| Quality | Grade 7A Brazilian Virgin Hair |
| Material | Brazilian virgin hair with closure |
| Hair Style | Brazilian Virgin hair Lace Frontal Closure with Bundles |
| Colour | Natural color |
| Hair bundles Length | 12"-30" |
| Closure Length | 8",10",12",14",16",18",inch |
| Lace Size | 4"X13" |
| Lace Colour | Medium Brown |
| Package | PVC bag |
| Place of Origin | Brazilian |
| Product Keywords |
|---|
| frontal closure with bundles, closure with bundles, with closure,cheap frontal closure with bundles,high quality closure with bundles, buy with closure, free shipping with closure |
