| Description |
|---|
Special Product Available. Best PROMOTION PRICE Wanfd LOOF Keratin Heat Ion For Hair Extensions Professional Hot Fusion Connector Tool. Evaluate your cheap price with greatest value online store. Get your better price product with trust store Purchasing online. Document Review : PROMOTION PRICE Wanfd LOOF Keratin Heat Ion For Hair Extensions Professional Hot Fusion Connector Tool Big Discount Price !! PROMOTION PRICE Wanfd LOOF Keratin Heat Ion For Hair Extensions Professional Hot Fusion Connector Tool. Buy around the merchant on the web searching and browse testimonies. For anyone who is trying to findPROMOTION PRICE Wanfd LOOF Keratin Heat Ion For Hair Extensions Professional Hot Fusion Connector Toolwith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on PROMOTION PRICE Wanfd LOOF Keratin Heat Ion For Hair Extensions Professional Hot Fusion Connector Tool Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Connectors |
| Material | Machine |
| Size | Beauty Salon Standard |
| Model Number | NL80008X |
| Plug Type | US EU |
| Item type | Hair extension connector |
| Color | Various color |
| Size | 270*90*50mm |
| Payment | Western Union) PayPal) Escrow) T/T) |
| Shipping | Airmail((acquiescent))// EMS//DHL//China Post// HongKong Post//FedEX |
| Package | 1 Pcs/package,,original package |
| Voaltage | AC100--240V 50-60HZ Worldwide universal voltage |
| Temperature adjustment | 100°C--200°C |
| Certification | CE//ROHS//ETL |
| Product Keywords |
|---|
| ion cleanse detox machine, keratin rebond, ion bracelet,cheap ion cleanse detox machine,high quality keratin rebond, buy ion bracelet, free shipping ion bracelet |
