| Description |
|---|
BigSALE item Available. Best Offers Cheap 8A Grade Brazilian Body Wave Lace Closure With Baby Hair Free/Middle/3 Part Human Virgin Hair Closure. Evaluate your cheap price with best value online store. Find your great price product with trust store Shopping online. Article Review : Cheap 8A Grade Brazilian Body Wave Lace Closure With Baby Hair Free/Middle/3 Part Human Virgin Hair Closure Special Price !! Cheap 8A Grade Brazilian Body Wave Lace Closure With Baby Hair Free/Middle/3 Part Human Virgin Hair Closure. Pay for around the merchant across the internet searching and browse customer feedback. For anyone who is trying to findCheap 8A Grade Brazilian Body Wave Lace Closure With Baby Hair Free/Middle/3 Part Human Virgin Hair Closurewith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on Cheap 8A Grade Brazilian Body Wave Lace Closure With Baby Hair Free/Middle/3 Part Human Virgin Hair Closure Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Closure |
| Material | Human Hair |
| Lace Size | 4" x 4" |
| Density | 130% |
| Net Weight | 25g~50g |
| Base Material | Swiss Lace |
| Color Type | Pure Color |
| Type | Lace Closure |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Color of Lace | Medium Brown |
| Texture | Body Wave |
| Made Method | Hand Tied |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Model Number | brazilian body wave closure |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Part design | free part middle part 3 part side part lace closures |
| Hair grade | 7A |
| Hair Density | 130% Full Density |
| Baby hair | yes |
| Free shipping | DHL free |
| Hair color | Natural color, can be dyed |
| Lace color | Medium Brown for black women |
| Hair texture | Water wave |
| Advantage | Cheap factory price |
| brazilian body wave closure | brazilian body wave closure |
| Product Keywords |
|---|
| lace wig closure, lace up ankle boot heel, lace tattoo,cheap lace wig closure,high quality lace up ankle boot heel, buy lace tattoo, free shipping lace tattoo |
