| Description |
|---|
Cheap Product Available. Promo 360 Lace Frontal With Bundle Kinky Straight Brazilian Virgin Hair 22x4x2 Lace Frontal Closure With 2Bundles 360 Lace Virgin Hair. Assessment your cheap price with greatest worth online store. Choose your promo price product with trust store Buying online. Doc Review : 360 Lace Frontal With Bundle Kinky Straight Brazilian Virgin Hair 22x4x2 Lace Frontal Closure With 2Bundles 360 Lace Virgin Hair Best Price Price !! 360 Lace Frontal With Bundle Kinky Straight Brazilian Virgin Hair 22x4x2 Lace Frontal Closure With 2Bundles 360 Lace Virgin Hair. Order around the merchant on the web searching and browse customer feedback. Should you be trying to find360 Lace Frontal With Bundle Kinky Straight Brazilian Virgin Hair 22x4x2 Lace Frontal Closure With 2Bundles 360 Lace Virgin Hairwith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on 360 Lace Frontal With Bundle Kinky Straight Brazilian Virgin Hair 22x4x2 Lace Frontal Closure With 2Bundles 360 Lace Virgin Hair Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Material | Human Hair |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Packaging | 2 pcs Weft & 1 pc Closure |
| Model Number | Brazilian Virgin Hair Kinky Straight 360 Lace Frontal With Hair Budles |
| Chemical Processing | None |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Texture | Kinky Straight |
| Brand Name | RUIYU |
| Color Type | Pure Color |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Net Weight | 266g-315g |
| Hair Grade | 7A Top Quality Kinky Straight 360 Lace Frontal With Budles |
| Hair Length | 8" 10" 12" 14" 16" 18" 20" 22" |
| Hair Color | Natural black |
| Hair Quality | No Tangle & Shedding Double Strong Weft |
| Hair Material | Unprocessed Kinky Straight 360 Lace Frontal With Budles |
| Hair Density | 130% (default) 150% 180% |
| Cap Structure | Glueless Cap With Adjustable Straps |
| Related hair | Brazilian Virgin Hair Straight Body Wave 360 Lace Frontal With Bundles |
| Return policy | 7 Days No Reason Return |
| Shipment | Fast Free shipping by 3-7 working days after shipped |
| Product Keywords |
|---|
| lace wigs brazilian hair, lace slim, hair linen,cheap lace wigs brazilian hair,high quality lace slim, buy hair linen, free shipping hair linen |
